Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szinasztriaban levo szexualis...

Szinasztriaban levo szexualis toltetu fenyszogek?

Figyelt kérdés

Szinasztriaban levo fenyszogek, haz kapcsolatoknal a vonzodas - penzugyi kapcoslatok - barmi ha a szemelyes ismerettseg megvan altalanossagban be is kovetkeznek?


A kerdesem objektiv nezopontban kerult megirasra.

Koszonom a figyelmet😂


2023. aug. 18. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Én csak annyit tudok a szögekről, hogy Jézus nem kedveli azokat.
2023. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bálvány ***** válasza:

Szóval, ha a szinasztriában jelölve van a vonzódás, vagy a kedvező pénzügyi kapcsolatok akkor létre is jöhet-e a kapcsolat?

Hát nem....

Vonatkoztassunk el az asztrológiától! Ha egy csaj egy fiúval jól megérti egymást és azonos az érdeklődési körük stb. akkor biztos hogy összeházasodnak, dugnak stb.??????

Hát nem......talán csak mert rosszkor vannak rossz helyen.

2023. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nincs olyan, hogy nem dönthetsz úgy, hogy mégsem kéred. Vagy ő nem dönthet úgy. Lehet, olyan érettségi fokon álltok, hogy plusz 10 év önismeret hiányzik még ahhoz, hogy tudjatok kommunikálni. Vagy lehet, az egyikőtök épp jobboldali, a másik meg bal, de 20 év múlva már áttértek valami közös nevezőre és egymás nyakába borultok. :D És még akkor is el lehet szúrni bármit, van hozzá szabad akarat. De ha hiszel ebben az egészben akkor nem kell okosabbnak lenned a rendezőelvnél, nem? Akkor majd jön az, amiből tanulnod kell és vagy sikerül vagy se. Nem tudom, akárhány múlva fogunk-e ott tartani és megérjük-e, hogy egy gépi szinasztria elemzés előre összeboronál akárhány millió emberből az épp legtökéletesebbel és akkor ahhoz kell (előre kitalált ideig?) ragaszkodni... és akkor már nem kell használni a saját képességeink arra, hogy megítéljük, számunkra mi a jó vagy a rossz és akkor fejlődni sem fogunk... De ezen nem hiszem, hogy érdemes hosszabban filozofálni.
2023. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3-as, én most nagyon elkeseredtem a válaszodon, de szerintem sejted miért.
2023. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!