Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy mikor kezdődik és ér véget egy csillagjegy ideje?

Figyelt kérdés
Több oldalt is néztem és például a Skorpió és Nyilas közti átmenetet nem értem. Ahogy néztem a Skorpió november 22-én ér véget de a nyílás november 22-én kezdődik. Ha vslaki ezen a napon született, akkor ő Skorpió vagy Nyilas?

2023. aug. 20. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Skorpió
Nyilas
11 szavazat
 1/5 Grimfox ***** válasza:
96%

Vannak asztrológusok számára kiadott könyvek, tele táblázatokkal, ahol az ilyen váltások pontos időpontja is le van írva.

De a nyilas 23.-án kezdődik. Legalább is azokon az oldalakon, amiket most én néztem.

Itt pedig a nem uniformizált időszakokat is látod.

[link]

2023. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bálvány ***** válasza:
96%
Ez minden évben más lehet. A konkrét dátum és Időpont ismeretében asztro programmal kell megnézni. Pl. Astro-seek
2023. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#2

Hazugság amit leírsz! A valóság úgy van ahogy ahogy az 1-es válaszomban leírtam! Amit te írsz azt a szürke idegenek találták ki, hogy elterjeljék a figyelmet a valós asztrológia fényéről!

2023. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak az efemeridatáblázatok, amikben meg lehet nézni minden évben, melyik nap lép át a másik jegybe. Addig az óráig, amíg a Skorpióban van, Skorpió, amikor átér a Nyilasba, onnantól Nyilas. Ha beírod horoszkóprajzoló programba (vagy online pl. astro.com) a pontos időt, megmutatja a képletet, abban is látod.

2023. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Vannak asztrológusok számára kiadott könyvek, tele táblázatokkal, ahol az ilyen váltások pontos időpontja is le van írva"



Efemerida a neve. Minden evben mas idopontban valt, ha szokoev van, akkor meg aztan vegkepp, mert az egi idoszamitas nem ismeri a szokoevet.



Amugy az efemeridaban nincs leirva a pontos idopont, a Nap eseteben az valtaskor megadott napra kell az adott szolarivet a Naibod-kulcs segitsegevel meghatarozni, es akkor kijon az ora. Aztan mar csak a szuletesi hely meridianjara es idozonajara kell atszamolni, es akkor el lehet donteni, hogy Skorpio, vagy Nyilas Nap az illeto.....



39F incel

2023. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!