Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz horoszkóp, bak aszcendens...

Szűz horoszkóp, bak aszcendenssel? Mi jellemző az ilyen típusú emberekre?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kutya ütő. Elő szeretettel üti a kutyát. Ne bántsátok, ilyen a karmája.
2023. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasznosság-orientált, gyakorlatias... A Bak fegyelmezett, a saját erejében hisz, szereti kitartással elérni céljait, a Szűz elemző, elveszik a részletekben, miközben rendszert keres. De míg a Bak nagyravágyó, szereti a pénzt, hatalmat, különben nem érzi megbecsültnek magát és jó keserű lesz, a Szűz viszont szeret háttérben maradni, mint a legfontosabb fogaskerék. Szóval kifelé több önbizalmat, teherbírást mutat, miközben állandó önelemzésben, akár aggodalmaskodásban van. Mindkettő földjegy, úgyhogy lehet rugalmatlan, anyagias, hacsak más beállítása nem ellensúlyozza. És ez persze csak általánosítás, és minden jegynek van jó és rossz oldala. Szóval lehet egy valaki, aki mondjuk kéktúrázik nagyon pontos terv alapján és ebben döntögeti a rekordjait, és lehet valami tisztaságmániás mártír anya, és persze lehet az év dolgozója is... De valószínűleg nem egy laza fazon.
jan. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Bak vagyok Szűz Holddal és rám is eléggé igaz, amit a 2-es leírt. Persze kicsit másképp. Az aggodalmaskodás nálam extrém méreteket ölt. Kifelé totál nem látszik mások elmondása alapján, mindenki szerint vidám és nyugodt ember vagyok... (Nyilas asc).
jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!