Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Vízöntő-fiúk?...

Milyenek a Vízöntő-fiúk? Hogyan jellemeznéd őket?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 17:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
34%
Kirekesztődnek, nem tudnak beilleszkedni a többségbe
2023. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Pont ugyanúgy bármilyenek lehetnek, mint az összes többi.
2023. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Akit ismertem,vízöntő fiú,ő vicces volt,kicsit lázadó is.
2023. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
82%
Görbe a gerincük, az orruk kicsit hegyeskés, hajuk általában rövid.
2023. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%
Egyedi látásmódú és humorú, a függetlenséget szereti és utálja ha beleszólnak mit hogyan csináljon, kimondja amit gondol emiatt nyersnek tűnik, megsértődik hamar de könnyen békül, alkalmazkodóképessége jó
2023. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
#5. Ez én vagyok. Egy kos nő😄
2023. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

kimondja amit gondol emiatt nyersnek tűnik, megsértődik hamar de könnyen békül, alkalmazkodóképessége jó


első része kos, a második része oroszlán, utolsó az kb ilyen halak vagy szűz xdd

2023. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
52%

vagy ikrek még az alkalmazkodáshoz meg nyilas (az a változó minőség, a vízöntő az pont fix).

Vagy arra gondoltál h könnyen újít? lehet így van vagy így tűnik, de ez a vízöntőnél kicsit nbonyolultabb. El tudom magyarázni, mert élem ezt, tudom h milyen xdd

2023. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
27%

Akkor leírom én milyen vagyok a saját szememmel látva magam, és amiket a hozzám közelálló személyek szoktak mondani rólam:

Különcnek vagy lángésznek szoktak titulálni (attól függően ki mennyire ismer), de általában mindenképpen rendkívüli személyiségnek tartanak.

Akadályokat nem ismerő, nagyra törő típusú, erős akaratú, állhatatos, és idealista vagyok.

A szellemi függetlenségemet folyamatosan féltve őrzöm, a művészetek és a tudományok terén otthonosan mozgok, állandóan újító és reformáló természetemmel sok embert vonzok magam köré, de csak kevesek juthatnak el a szívemig és a lelkemig.

Az életemet áthatja a dolgok és a világ megreformálásának igénye, mindig meg merem kérdőjelezni a korábbi konvenciókat, ismereteket és szabályokat.

Ötletesen találékony vagyok, a reformer beállíbeállítottságommal pedig mindig a jövőt kívánom építeni és jobbítani.

Könnyen megtalálom a közös hangot mindenkivel, hiszen a közösségi kapcsolatok nélkül el sem tudnám képzelni az életemet.

Ellene vagyok minden igazságtalanságnak és előítéletnek, és mélységesen felháborít minden amit az emberi szabadságjogok ellen követnek el. Talán éppen ezért az egyik legfontosabb kulcsmondata az életemnek a "szabadság, egyenlőség, testvériség" és "csak a változás állandó, semmi más".

Abszolút jövőorientált vagyok, teljes mértékben hiszek a technikai és civilizációs fejlődésben, és jól is bánok minden modern informatikai eszközzel ill. okos kütyüvel, és az online térben is nagyon otthonosan mozgok.

Az egyéniségem és az egyediségem kifejezése az egyik legfontosabb dolog számomra, éppen ezért vonzódom minden különleges dologhoz, legyen az egy speciális (minőségi) ruházat, piercing, tetkó (csak egy van, de az nagyon egyedi és különleges), kocsi, parfüm, stb, stb.

Folyamatosan az újabb és újabb élményeket keresem, vagyis "élménykereső" vagyok, az állandóságot és a rutint nagyon nehezen viselem és tűröm el, és sokszor kifejezetten bosszantanak a hétköznapi teendők, inkább foglalkoznék mindig valami különleges és/vagy kreativitást igénylő dologgal.

A teljesen egyedi napirendemhez, és a rugalmas időbeosztásomhoz csak a hozzám hasonlóan szintén különleges személyek, és az általuk végzett tevékenységek illeszkednek, ezeken és rajtuk kívül semmi mást (és másokat) nem tudok elképzelni a munkámmal kapcsolatban.

Mindig előre tekintek, soha nem ragadok le egy kilátástalan helyzetben, és sokkal inkább kockáztatok és változtatok, mintsem a langyos vízben dagonyázzak.

Ha van rá lehetőségem (és általában szeretem erre mindig megteremteni a lehetőséget) akkor beutazom a világot, mert vonzanak a távoli és ismeretlen országok, a különböző kultúrák, és az egzotikumok is.

Talán éppen ebből a nyughatatlanságomból adódóan gyakran kell átélnem azt, hogy ahol éppen vagyok, ott nem érzem jól magam, és mindig valahol máshol szeretnék lenni.

Az eddig leírtak alapján nyilvánvaló, hogy a mozgalmas életmódom folyamatosan adott, nagyon kedvelem a hozzám hasonló gondolkodású embereket, a velük való közös összejöveteleket és programokat, és a kellemesen fanyar, kissé szatirikus, és néha cinikus humorommal elég gyakran szoktam szórakoztatni a környezetemet.

Talán az eddigiek alapján az is kiderült, hogy nagyon széles körű ismeretséggel rendelkezek, viszont csak nagyon kevés emberrel vagyok igazán közeli kapcsolatban, és szinte patikamérlegen mérem ki azokat az embereket, akiket közel engedek magamhoz. Ez valószínűleg a lelki érzékenységemből fakadó sérülések megelőzésére szolgálhat, mindenesetre jól működik már 27 éve :)

Talán az egyik rossz tulajdonságomként lehet értékelni, hogy a barátaimat, a jó haverjaimat, és a velük való programokat néha előrébb helyezem még a családi kapcsolataimtól is.

Egyébként a "baráti elem" megjelenik a párkapcsolatomban is, nagyon fontos számomra a közös és a spontán új élmények keresése, az állandó izgalom, és szinte mindig magas hőfokon égek :D

A vízöntők egyik legfontosabb tulajdonságai közé tartozik a függetlenség igénye, és erre nekem is időnként szükségem van, mint ahogy a privát programokra is, szeretem hogyha ezt az igényemet a környezetem tolerálja, mert ha csak egy pillanatra is úgy érzem, hogy bárki birtokolni akarna (engem), akkor inkább azonnal továbblépek. Soha és senkiért nem lennék képes feladni a függetlenségemet, és nem ismerem a megalkuvást ezen a téren sem.

Még a lehető legnehezebb helyzetekben is képes vagyok nevetni, és a legnagyobb bajok közepette is előre (a jövőbe) tekinteni, és folyamatosan a lehető legjobb kiutat keresni minden rossz helyzetből.

Képtelen vagyok feladni bizonyos dolgokat, és inkább "megdöglök", mintsem feladjam az egyébként nagyon szigorúan vett elveimet.

Nem untatom tovább az olvasókat, de kb. ilyen egy olyan Vízöntő, aki a jegy legelső napján született, az aszcendense is Vízöntő, és ezáltal a jegyre jellemző tulajdonságok a legerősebben vannak jelen benne... :)

2023. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös vagyok, nekem Vízöntő a pasim és ezek tökre illenek rá ezt róla írtam :D de klassz hogy ennyire passzol más jegyekhez is XD akkor nekem elcseszett Vízöntő párom van mert ezek mind igazak rá, de lehet számít hogy koraszülött és alapból más lenne a jegye :D
2023. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!