Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyre jellemző...

Melyik csillagjegyre jellemző a megközelíthetetlenség?

Figyelt kérdés

(Nem párkapcsolati kérdés, tehát nem akarok senkit felszedni)


Próbálnál közel kerülni nem erőszakkal, lassan, tiszta szándékkal, és egyszerűen nem.

Elindul valami aztán roló lehúz. Betonfal. Közben ordít róla, hogy csak egy kívülre ad egy képet, valószínűleg védekezésképp, gondolon, a többit megtartja magának, és senki másnak nem lehet elérni.


Melyik jegyekre jellemző? Mit tapasztaltál? Sikerült feloldani valahogy?


2023. okt. 8. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos magamra ismertem. Skorpió...

Nem szeretek ilyen lenni. De mindig is óvatos voltam, erre csak rátett néhány csalódás.

2023. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlán vagyok, rám nagyon sokat mondták életemben.

De akit közel engedek,ahhoz nagyon ragaszkodom.Viszont,ha szakítanak velem,akkor sosem engedem vissza az illetőt,bárki is az és bárhogy is szeretné.

2023. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vízöntő, bak
2023. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szűz, legalábbis én az vagyok és rám ez nagyon igaz, de ha olvasol egy csillagjegy jellemzést akkor a szüzekre ott is írják ezt a távolságtartást.

Külső szemmel nézve olyan mintha teljesen hideg lenne mindenkivel, de ha egyszer megnyílik valakinek akkor teljesen más lesz.

Ezek rám mind igazak, de azért biztos nem minden szűz ilyen.

2023. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem csillagjegy függő, hanem ahogy írtad is egyfajta védekezés vagy pedig nem érdekli, hogy mit gondolsz róla. Ami top secret az az is marad.

Én ikrek vagyok nyilas aszcendensel. 12 éve van párom és a mai napig nem ismer igazán és nem is fog, mint ahogy más sem . Amit egy ember tud az titok, amit kettő az fél titok,

amit pedig már 3 az többé nem titok. Igen, én azt a bizonyos többit, megtartom magamnak. Mivel én nem vagyok sem kapcsolat sem pedig társaság függő ezért mindig úgy voltam vele, ha valaki akar velem barátkozni fogadjon el olyannak amilyen vagyok. Nekem sincsenek túl nagy elvárásaim másokkal szemben és nem érdekel, ha éppen valaki nem akarja teljesen kiadni magát nekem.

2023. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szaturnuszi jegyek, illetve a rejtőzködő Skorpió
2023. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Földjegyek általában, inkább magukban bíznak mint másokban.

A vízjegyek inkább az érzelmi sérülésektől félnek, azért húzódnak vissza.

Levegős, tüzes jegyek elég közvetlenek, barátkozósak.

2023. okt. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Elindul valami aztán roló lehúz. Betonfal"



Ez egy prominens Uranusz lesz.



"csak egy kívülre ad egy képet, valószínűleg védekezésképp, gondolon, a többit megtartja magának, és senki másnak nem lehet elérni"



Ez pedig egy szepen megrakott 12. haz.



39F incel

2023. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bak Hold, Hold-Szaturnusz fényszögek jelölhetnek tipikusan belső magányt. Zárkózottságból meg sokféle van... mint írták, Skorpió inkább gyanakvó, mások sötét oldalára van kihegyezve, a Szűz is, de nála inkább ez aggodalmaskodás... A kifelé mutatott képet az Aszcendens és az első házas bolygók jelölik, a Nap a belső motivációk, életerő.
2023. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vegig olvastam a valaszokat, de nekem a skorpiok mindig is nyitottan reagaltak, vizontok szintugy.


Viszont a bak, bak holddal rendelkezok is szinten szerettek volna felem megnyilni de azt tapasztaltam sokaig tarto beszelges soran, higy akarnanak de ok a belso feszultseguk miatt keptelenek erre.

Sajnalom oket, nehez lehet igy elni, mert a belso gondokat ha nem is mindig meg kell beszelni massal, de ki kell adnia magabol az embernek kulonben megbetegit.


27n

2023. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!