Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehetne egy Szűz Nap -...

Hogyan lehetne egy Szűz Nap - Bika Hold nőt jellemezni?

Figyelt kérdés

#horoszkóp #asztrológia #képlet #Szűz Nap #Bika Hold #Föld jegy
nov. 27. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom. Viszont azt igen, hogy az ilyen kérdéseket hogyan: Debil
nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szűz hold vagyok én is. Ezt a vérzésemből lehet legkönnyebben megállapítani.

Éjszakánként melasz szaga van, ez mitől lehet?

nov. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rettenetes szerzet. Összes nyílásán kénköves gázok távoznak. A családja csúzlival eteti, annyira rémes.
nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platonlover69 ***** válasza:
Előszőr is, ha szűz, akkor valószínűleg szűz. A többit nem tudom, nem láttam még se nap, se bika, se hold nőt.
nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mindkettő földjegy ugye. A Szűz az intellektuális "szolgáló", a Merkúr alá tartozik, de az anyaghoz vonzódva szereti a természetet és a kézügyességet kívánó tevékenységeket. Tipikusan valami rendszert keres mindenben, azzal akar hasznos lenni, hogy elemez - másokat is, de főleg önmagát. Ami sokszor megnyilvánulhat akár túlzott rendszeretetben, aggodalmaskodásban, kritikusságban, aszkézisben vagy akár hipochondriában is. Szóval könnyen elveszik a részletekben, de ezt szereti is.

A Bika féle földjegyűség ezzel szemben inkább az élvezeteket és a birtoklást keresi az anyagban. Nyugodt, sőt lassú, szeret enni-inni és másokról is így gondoskodni. A Vénusz alá tartozik, így számára kiemelten fontos a szépség (pl. zene vagy lakberendezés), és a szexualitás, érintés, kellemes társaság. Nehezen engedi el a dolgokat, érzelmeket, és akár gyűjtögető is lehet vagy ragaszkodhat rossz szokásokhoz, már káros emberekhez, hagyományokhoz. Munka, pénz, föld, ingatlan, tárgyak... gyakorlatias, materialista, rugalmatlan, de nem törtető életszemlélet.

A Nap egyébként az életerőt, belső motivációkat, az apa-képet, a kreatív energiát, önbizalmat mutatja. A Hold meg az anyával való kapcsolatból tanult tudattalan érzelmi beállítódást. Az Aszcendens még az, ahogy mások látnak ill. akarod, hogy lássanak, ide tartozik a fizikai külső is. Ez sokszor lehet ugyanaz vagy akár ezek ellentéte is. De amit fent írtam, csak mind erős általánosítás, a pontos születési képletből lehet látni, hogy melyik bolygód hová esik, milyen fényszögeket kap. Pl. ha a Nappal együtt áll egy bolygó vagy fényszöget kap egy másik házból, akkor már beleviszi azt a jegyet és házat (életterületet), amit ural. És minden jegynek van jó és rossz oldala vagy ha úgy tetszik magasabb és ösztönszintűbb működése. Szóval lehet ilyen általánosságokat írni, de asztrológia szerint sem csak 12 féle ember van.

nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Heh... egy szóval: babonás!
dec. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!