Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Így kiengesztelhetem a rák...

Így kiengesztelhetem a rák férfit?

Figyelt kérdés
Megbántott szombat délután, akkor mondtam neki hogy hagyjon békén (hisztisen). Azóta nem beszéltünk, én is ignorálom őt, ő is ignorál engem. A haragudást lehet, hogy túlzásba vittem, de tegnap este odamentem hozzá és mondtam neki hogy most már nagyon hiányzik, amire ő csak annyit mondott hogy az jó. Ennyire még sosem hagyott békén, akármikor azt mondtam neki hogy hagyjon békén, sosem hagyott békén, amit én persze nem is akartam. Arra gondoltam, hogy holnap odamegyek hozzá egy tábla csokival és bocsánatot kérek tőle, és elmondom neki azt is hogy megbántott és azért viselkedtem így vele.
jan. 15. 14:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Nekem egy cummendáré esne jól ebben az esetben. Bak férfi.
jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi, nő vagyok.
jan. 15. 14:52
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Az elsővel értek egyet, csokit tudok magamnak is venni.
jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egy cumi mindent megoldana, de nem akarom így megkeverni a dolgokat.
jan. 15. 14:55
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is az lenne jó, főleg ha a golyók alá is nyalna+ beszívogatná őket kicsit.
jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Feltűnt, hogy nő vagy, nem is kellett kiemelned.


Ha ti egy párt alkottok, gondolkozzatok el a viselkedéseteken. Az egyik bunkó, őasszív-agresszív, a másik hisztis.

Zseniális kapcsolat lehet :(

jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak barát - mert ebben a témakörben tetted fel -, akkor lehet inkább hagyni kéne ezt a "barátságot".
jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6os nem vagyunk kapcsolatban, de nekem fontos személy.
jan. 15. 15:00
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Miért fontos, hogy rák? Ne legyél már olyan buta, hogy ilyenekben hiszel.
jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Megsértett, napok óta hisztizik, és még te akarsz odamenni nyalizni.

Önbecsülés az minek.

jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!