Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Pszichopata nárcisztikus,...

Pszichopata nárcisztikus, oroszlán jegyű és rák aszcendensű férfit hogyan “kezelnétek”?

Figyelt kérdés
jan. 16. 10:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
23%
Hagynam hogy pofozzon
jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Szex
jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Állcsúcson rúgnám spiccel. Azonnal átugrana vízöntő jegyre.
jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Én megszakítottam vele a kapcsolatot :) (ugyanúgy oroszlán nap, rák aszc., de ezt csak az érdekesség kedvéért, ha más lett volna, ugyanígy döntök).

Elhiszem, hogy szar az élete, de ez miatt nem akarom megkeseríteni a sajátomat is, nem lehet megmenteni mindenkit.

jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
22%
Sosem azt kell kezelni, aki miatt te vagy szarul. Magadat kell(ene).
jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok, csak egy működő kapcsolatot próbálok fenntartani az illetővel.
jan. 16. 15:36
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
#6 de minek? Megvaltozni nem fog.
jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ha működő a kapcsolat, akkor csak így tovább. :)
jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 sztem inkább ne. Tönkre fogsz menni benne. Nárcisztikusok maguk körül bomlasztanak, meg építenek le mindenkit.


Ha pl családtag akkor meg korlátozd minimálisra a hozzaférést.

jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg pszichopata és nárcisztikus, akkor nem szabad támadási felületet adni. Ne ossz meg magadról semmit, ne mesélj, csak arra válaszolj, ha kérdez, azt is csak azért, ne legyen dühös a hallgatás miatt. Ne menj bele a játszmáiba, ne vedd magadra a vádjait, ne engedd, hogy bevigyen a labirintusába, hanem nézd mindig kívülről, hogy bármit ítélkezik, az róla szól. Legyél láthatatlan és lépj le mielőbb. És sose reméld, hogy normális lesz, csak mert néha jó napja van.
jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!