Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Számmisztika és sors, léteznek...

Számmisztika és sors, léteznek? Érdekes dolog van az életemben, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom most sokan le fogtok hurrogni, de kérlek hanyagoljuk a trollkodást meg az egymás szapulását.

Mi lehet a jelentése annak, hogy a mostani párommal az alábbiak szerint találkoztunk:

Egy halloweeni buli napján este már szinte aludtam otthon, majd megszólalt a telefonom, legjobb barátom hívott, hogy van egy új szórakozó hely a városban és lesz cool halloweeni buli, nincs e kedvem menni? Mondom, áhh már fáradt vagyok, de végül addig addig győzködött, míg belementem.

A szórakozóhelyen találkoztam egy régi gimis ismerős csajjal, aki az Én első barátnőm legjobb barátnője volt anno. :)

Elkezdtünk beszélgetni, majd elmondta, hogy már éppen aludt otthon, mikor a legjobb barátnője hívta telefonon és kirángatta, hogy van a városban egy új szórakozóhely... :) (Nocsak.... :D)

Beszélgettünk, jól éreztük magunkat, azóta együtt is vagyunk, már együtt is élünk... és most jön a lényeg: a születési dátumunk tükörképei egymásnak (Én: 02.03, barátnőmé: 03.02) ÉS a névnapi dátumunk is! (Én névnapom: 04.25, barátnőmé: 05.24)

Jelenthet ez valamit, ha igen mit?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Kérlek a lehurrogást meg személyeskedést mellőzzétek. Köszi


30/F



jan. 24. 11:14
 1/4 Bálvány ***** válasza:
0%
Érdekes történet, de hiányoltam belőle a bolygókat, meg csillagjegyeket. (Tudod, ami itt az asztrológia rovatban kelleni szokott.) Ez azt jelenti, hogy érdektelen hülyeséggel fárasztasz itt mindenkit. Mi lenne, ha inkább a fradistáknak, feministáknak, fideszeseknek írnád meg a sztoridat? Talán jobban magukénak érzik. Aki itt trollkodik az egyedül Te vagy!
jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj meg normálisan beszélni másokkal Bálvány. Te vagy itt a legnagyobb troll
jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kérlek a lehurrogást meg személyeskedést mellőzzétek"


Már megkaptad kedves Bálványtól

jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt benne valami égi, de a többi úgyis rajtatok múlik.
jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!