Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák napjegy, oroszlán aszcende...

Rák napjegy, oroszlán aszcendens, skorpió holdjegy (többi lent)?

Figyelt kérdés

Merkúr - oroszlán

Vénusz, Mars, Szaturnusz- Szűz

Jupiter, Uránusz - Kos

Neptunusz - Vízöntő

Plútó - Bak


Ezek összességében milyen személyiségre utalnak?



jan. 29. 21:25
 1/5 anonim válasza:
0%
Miért hiszel ezekben? :) Semmi értelmük.
jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Ha megölök valakit,ráfoghatom hogy a bolygóállás miatt lettem gyilkos??Mit tehetek én arról hogy olyan személyiségem lett a plutó állása miatt??A plútó a hibás nem én.
jan. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bálvány ***** válasza:
76%
A képlet nélkül ez semmit sem mond, mint a házak-fényszögek-fokok ismeretlenek.
jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sértődékeny, tökéletes képet akar mutatni, de mindenbe "belehal".
jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha megölök valakit,ráfoghatom hogy a bolygóállás miatt lettem gyilkos??Mit tehetek én arról hogy olyan személyiségem lett a plutó állása miatt??A plútó a hibás nem én"



Az ora mutatoja okozza-e azt, hogy fel 9 van? Ha atallitod az orat, akkor az ido is megvaltozik?



Ha a Pluto allasa emberolesre hajlamosit, akkor ezt tudatositsd magadban, es jusson eszedbe, amikor a fiokba nyulsz a nagykesert, es tedd szepen vissza :)



39F incel

febr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!