Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nap, skorpió aszcendensse...

Szűz nap, skorpió aszcendenssel és rák holddal milyen személyiséget takar?

Figyelt kérdés

(azon kívül hogy hiszek az asztrológiában ezért hülye vagyok hiszékeny és stb xD)


Kaphatok választ olyanoktól akik foglalkoznak a témával?


márc. 13. 11:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

A Napja a rendszerhez akar tartozni de az aszcendens az kitörne belőle minden rendszert megkérdőjelez és át akarná formálni a világot olyanná amilyenné ő akarná és az legyen amit ő akar

A hold viszont nagyon simulekony alkalmazkodó. Bárhová be tud illeszkedni és a nap segítségével ismeri is a normákat és a rendszert igyekszik hasznossá válni akár mások számára is. Szolgálat kész de az aszcendens időnként kitörve fellázad. Ezt a nagy lázadást pont ez a két jegy visszafogja. (Szűz és rák mert ők pont másokat szolgálnak és ez a két jegy az alá rendelődő jegy)

márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

"azon kívül hogy hiszek az asztrológiában ezért hülye vagyok hiszékeny és stb"

Már pedig ez itt a baj, de végülis a te életed szóval további jó kinlódást! Sosem lehet elég megkeseredett macskás néni.

márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Bálvány ***** válasza:
Miért nem írsz szül. időt és helyet, hogy normális, bővebb válaszokat kapj?
márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1994.08.31 Vác
márc. 13. 13:07
 5/22 A kérdező kommentje:
Délelőtt 11 előtt 5 perccel
márc. 13. 13:07
 6/22 Bálvány ***** válasza:
Sok mindent lehet ezen elemezni. Van valami konkrét kérdésed? Melyik életterület érdekel?
márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Bálvány ***** válasza:
100%

1-2 hónapja volt Szaturnusz visszatérésed. A Szaturnusz az 5. házadban áll, így azt mondanám valamilyen szempontból problémás (kihívásos) számodra a gyermekvállalás, szex/szerelem az életörömök megélése. Most szembesített vele komolyan az élet. Általánosságban nem mered önmagadat adni, inkább másoknak segítesz (Nap szemben a Szaturnusszal) .

A jelenlegi Jupiter-Uránusz együttállás a 7. házadba esik így mostanában az emberi kapcsolataid, párkapcsolatod (?) területén történnek események, változások. Megremeg a stabilitási vágyad, amit ezen a területen kerestél. Ura a Vénusz a 12. házba esik. A szerelem téged amúgy is elszigetel, elzárkózásra késztet. Vagy valaki elől titkolod. pl. a környezeted/rokonaid/testvéreid elől.

márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is kérhetnék elemzést?1988.01.23.Tapolca 22.28 Még sosem elemezték ki…Köszönöm.
márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Bálvány ***** válasza:
#8 írd ki külön kérdésbe, mert igy káosz lesz. Ott én is válaszolok.
márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem én iszonyat jól kijönnék veled.

Nagyon hasonlítunk.


Hogyan éled meg a Szaturnusz visszatérésed?

márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!