Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az aszcendenssel vagy a nap...

Az aszcendenssel vagy a nap jeggyel kompatibilis emberrel lehet jobb kapcsolatotkialakítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezen kívül millió más tényező szerepet játszik abban, hogy kivel jön ki jól az ember. De kíváncsi vagyok tapasztalatokra ezzel kapcsolatban.
márc. 17. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a napjegyet figyelem és sokszor be is jön.
márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, hogy az aszcendensemmel kompatibilis emberekkel hamarabb egy húron pendülök. Például vonzalom könnyebben alakul ki velük.
márc. 17. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Te azt kérdezted kivel jön ki jól az ember, a vonzalom egy más téma.
márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól egy húron pendülni a közös vagy egymással jó fényszögeket bezáró Holddal lehet :P Az aszcendens tényleg a vonzalomért "felelős", hiszen az a külvilág felé mutatott szerep erre az életre, így a fizikai külső is ide tartozik (nem mindegy, hogy milyen bolygók vannak az egyes házban). A Nap inkább akkor kerül elő, ha már jobban ismered a másikat (pl. családtag). De ez sem ilyen tiszta, mert szintén átszínezhetik más bolygók, fényszögek...
márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És eltekintve a fényszögektől, az én napjegyem és a másik aszcendense legyen kompatibilis, vagy szintén az ő napjegyét kell figyelembe venni?
márc. 21. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig pont ezek miatt nincs erre recept, hogy csak mittudomén milyen jegyűekre érdemes szűrni a társkeresőn vagy a munkahelyen jobb, ha vigyázol a főnökkel, mert úgyse jöttök ki. Konkrét emberrel tudsz szinasztriát csinálni.
márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!