Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen bolygoallasok vannak...

Milyen bolygoallasok vannak jelenleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, milyen bolygo allasok vannak jelenleg es mit kepviselnek?

Az utobbi 3 napban, teljesen rottyon lettem lelkileg, kicsit kilatastalannak erzem a jovomet illetoen.

Hetfotol-vasarnapig dolgozom a munkahelyemen, es ez engem boldogga tenne, mindig egy ilyen melohelyre vagytam. Viszont azota folyamatosan jonnek a bukkanok - rengeteg fizetnivalok amik 3 evvel ezelottrol szarmaznak. Akarmennyire atreformaltam a penzugyi hozzaallasomat ( elotte mas ertekrenddel birt) folyamatosan csak ujabb es ujabb negativ dolgok tortennek, penzugyileg.

Ezen a heten viszont robbant a bomba, szinten 2 evvel ezelottrol egy tetemesebb osszegu - minden tekintetben igazsagtalan , es lehuzos - behajtasi osszeg orvendeztetett meg.

Akkor (2 evvel ezelott) hivatalbol hivatalba jartam, fellebbezesek sora, ugyved stb.) azt hittem rendezodott, de tevedtem.


Van ra esely asztrologia szempontjabol hogy ezeknek a penzugyi dolgoknak van vege? Vagy ez a kezdo rugas arra, hogy az ember gyokeresen valtoztasson? Egyszeruen azt erzem megrekedtem, es nem latom a veget( de nem erzem kilatastalannak a dolgot, csak szar.)


Asztrologia szempontbol erdekelnek csak es kizarolag a valaszok, jelen idoszak jellemzesei, koszonom ha ezt tiszteletbe tartod, a penzugyi dolgok reszleteibe nem bonyolodok bele. 🫶🏻🙏🏻


márc. 21. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Írok privit
márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bálvány ***** válasza:
100%
Csókolom, ezen a héten a Szaturnusz együttáll a Vénusszal. Vénusz ami szép jó, meg kellemes. A Szaturnusz pedig korlátozó, számonkérő, szivató. Ilyen 1-2 X van egy évben. Mindenkit máshogy érint meg. Ez kellemetlen és rossz, de elég rövídtávú. Komolyabb, hosszútávú problémáidat más jelezheti. Írj ki (ide publikusan) születési időt, helyet és lássuk meddig tart vesszőfutásod!
márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt. Privatban szivesebben leirom. Hobbi szinten jartas vagyok az asztrologiaban foleg onismeret vegett foglalkozok a temaban evek ota, de ezek a feladatok ujra es ujra elojonnek az eletemben, es nem jovok ra a feladattal mi a cel?

Ha valaszolsz a privat uzenetemre, megkoszonom, egy kezemen megtudom szamolni eddigi eletem soran hanyszor ereztem magam ilyen gányul. 😅🙏🏻

márc. 21. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is segíts Bálvány kérlek szépen mert nekem is eligazítás kellene hol tart az életem és van-e másik irány vagy ez a jelen állapot egyben a jövőm is.


Én 1985.04.05- én este fél nyolckor születtem a Vas utcai (VIII.ker) kórházban és fiú vagyok.


Nagyon hálás lennék ha segítenél és kicsit a te szemeddel láthatnám magam.

márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bálvány ***** válasza:
DOS támadás?
márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ajjh tudom, ciki így lerohanni valalit ismeretlenül.Puff neki.
márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit értesz a DOS alatt?
márc. 22. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy itt nyaklóskodom a horoszkóposkodásomon avagy túlterheléses támadás az információözönnel.
márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tőled kérdeztem, menj kérlek egy másik kategóriába, ha nem a témában és a kérdésemre adsz értékelhető választ.

Köszönöm🙏🏻

márc. 22. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek.
márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!