Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Július közepén Mars-Uránusz...

Július közepén Mars-Uránusz kvadrát Bika 26.fokán?

Figyelt kérdés
Mit hozhat, ha ugyanezen a fokon áll a Vénusz? 6. vagy 7. ház.

márc. 26. 22:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat akinek a Mars áll ezen a fokon (asszem 2. házban), számára mit hozhat?
márc. 26. 22:33
 2/13 A kérdező kommentje:
mármint a születési Vénusz áll a Bika 26. fokán, ismerősnek a születési Mars
márc. 26. 22:37
 3/13 A kérdező kommentje:
jelzem, ha hatos házban hat akkor arról beszélnek már h nyáron (vagy szeptembertől) új főnök lesz. Lehet összefüggésben ezzel?
márc. 26. 22:41
 4/13 Bálvány ***** válasza:
Mert ugye a születési időpont, képlet az titkos.
márc. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez neked kész elemi csapás lesz. Le fognak száradni a nemi szerveid. A bal talpadon fog kinyílni a harmadik szemed.
márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
márc. 27. 08:09
 7/13 Bálvány ***** válasza:

Alaphelyzet:

- A szül. Vénusz a Bikában uralomban van. Tehát ez alapjában véve egy szerencsés szül. állás.

- A 6. házba esik. Szerintem Placidusban, és egész jegyesben is. Hétköznapi Munka és egészség terén fejti ki szerencsés hatását.


Tranzit:

- KVADRÁTRÓL SZÓ SINCSEN. MARS-URÁNUSZ EGYÜTTÁLLÁS LESZ. Ami lehet egy gyors, hirtelen, váratlan, erős, dinamikus, erőszakos(?) esemény. De így együttállásnál semmiképen sem biztos, hogy negatívan megélt esemény.

Mindenki megérzi pozitívnak-negatívnak ATTÓL FÜGG KINEK HOVA ESIK A KÉPLETÉBEN. Neked a Vénusszal együttállva lesz az esemény

amit nem gondolnék alapból katasztrófának. DE BIZTOS MEGÉRZED!

- Valszeg júl. 16-án lesz a csúcs esemény amikor szembenáll a Hold és kvadrátban a Merkúr.

A Hold és a Merkúr érzelmi és gondolkodási konfliktusokat kever az ügybe!

- Az Uránusz már 1-2 héttel a nagy nap előtt (és után!) a területen áll, tehát a feszítő, szabályszegő, kihívásos helyzet már korábban megjelenik. (legyen az bármi is.) Csak a kicsúcsosodást hozza a Mars.


Mi történhet?

1. Bolygó szinten értelmezve:

Vénusz: Kényelem, művészet, szerelem, szépség stb.

Ezeken a területeken lehet valami.


2. Ház szinten nézve.

Igen valószínűleg a munkahelyen történik esemény.

Ha egészségügyi vonatkozása lenne, már előtte tapasztalnád. (Ez nemigazán mutat balesetveszélyt A TE ESETEDBEN.)


3. Jegy szinten értelmezve.

Mivel a Vénusz jegye a Bika, amiben áll, így uralmi viszonyokat nem kevernék ide. Az 5. házas érintettség még

bejátszhat. (A Mérleget most hagyjuk.)


Nagy változást mutathat az életedben?

Fogalmam sincs, ahhoz a tranzit figyelés kevés. Direkciókat kellene elemezni.

márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen Bálvány


Hát annyi hogy a petefészek ciszta az már december óta megvan(?), 16-án megyek megnézetni újra. (viszont korábban is voltak mindig akkor is ha a Vénuszon nem állt semmilyen tranzit bolygó, így nem tudom összefüggésben lehet-e vele).


A munkahelyen annyi, amennyit írtam (főnök váltás lehetséges), egyelőre több változásról nem tudok.

márc. 27. 10:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy most látom hogy kvadrátot írtam xddd, együttállást akartam és arra is gondoltam (nem tudom miért írtam kvadrátot xd)
márc. 27. 10:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért Bálvány ha már írsz, szerintem legközelebb érdemes úgy rákérdezned a születési dátumra, hogy a kifejezési mód nem hasonlatos ahhoz, mintha a hátsódból húztad volna ki a kérdezőt. (Lásd #4)


Ha már értesz az asztrológiához, akkor gondolom önismeretre is tudod használni és arra is, hogy másokat hogyan érdemes megközelíteni. Ha esetleg TÉNYLEG segítő szándékkal írsz (és nem más egyéb szándékkal).

márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!