Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Védikus asztrológia vélemények...

Védikus asztrológia vélemények? Nyugati vagy védikus elemzésre érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Igaz ,hogy igazából csak a védikusban kellene számítson például a holdcsomópont, ezt a legtöbb nyugati asztrológus szinte figyelembe sem veszi? Bak felszálló csomópontban mi a “karma”?

márc. 28. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Több iskola van és nekünk europai modern embernek a nyugati módszerek hasznosak lélektanból is (gasztrobol gyógyászatból mozgásterapiaból a kevertek .) Sámán rituálék és tibeti indiai asztrologia őskövület .
márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kettessel.


Az asztrológia helyhez kötött, ott az működik, itt nem, ott meg fordítva, az működik, ez meg nem.


A nyugati amit mi használunk az 4 évszakra orientálódik (északi félteke mérsékelt övén működik csak), nos Indiában az évszakok is másak.

márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi! Akkor a nyugatinal tenyleg szinte elhanyagolhato a holdcsomopont? Az egyik ismerosom aztmondja , hogy ez a legnagyobb kulonbseg, hogy a nyugati mar azt sem veszi figyelembe. Illetve meg hogy teljesen mas jegyekbe esik szinte minden.
márc. 29. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Életfeladat szempontjából elég a holdcsomópont.

Én mivel nagyjából ismerem a múltamat, megnéztem a leszállót, hát döbbenet!

márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én is elolvastam, sajnos nálam nem döbbenet.. kb pont az ellenkezője, bármelyik másikat előbb magamra tudtam volna venni :(
márc. 30. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Leszálló az előző élet, ha neked emlékfoszlányaid sincsenek akkor nincs min ledöbbenni.
márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A linkelt oldalon szereplo bak felszallot is elolvastam…. sosem voltam gyerekes es sosem hagytam hogy beleszoljanak a dolgaimba, azt meg vegkepp nem, hogy masok csinaljak meg helyettem barmit. Inkabb pont az ellenekezoje.
márc. 31. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ez a felszálló marhaság elég maszlag, ilyen előző életekre alapozni kész baromság
márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Leszálló az előző élet"



Nem, az a korai kondicionalas. Az a default setting az eletedben. Az, hogy ezt most az allitolagos elozo eletedbol hoztad, az nem az asztrologia temakore :)



39F incel

ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!