Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi oka lehet ennek? Skorpió a...

Mi oka lehet ennek? Skorpió a holdjegyem és észrevettem, hogy a Rák jegyűek nagyon rám tudnak “kattanni”.

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a Skorpió holdjegyemhez a Rák és a Halak csillagjegyű emberek, de főleg a Rákok, rendkívül vonzódnak. Érdekesnek találom ezt a dinamikát, és kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az, ami ilyen erős vonzalmat kelt bennük. Lehet, hogy valamilyen közös vonás vagy energia összeköti a Skorpiókat és a Rákokat? Szeretném megérteni ezt a jelenséget. Illetve nemcsak magamnál tapasztalom ezt. Pl itt gyakorin is szoktam látni, hogy Rákok tesznek fel sokszor olyan kérdéseket, hogy hogyan hódítsanak meg Skorpiót.

ápr. 28. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Megerősítő torzítás.
ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel mindkettő víz jegy ezért vonzódhatnak egymáshoz, és (ha a többi bolygóallast nem kalkuláljuk bele) jól ki is jöhetnek egymással.

A rák és a skorpió pedig kifejezetten perfect match!

ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rák vagyok, gőzöm sincs, kinek mi volt a holdjegye azok közül, akikre valaha is rá voltam kattanva. Szerintem itt se arra gondolnak amikor skorpiókkal akarnak összejönni, nem mindegy.
ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!