Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkópban? Egy...

Hisztek a horoszkópban? Egy oroszlán csaj hogyan csábítson el egy kos fiút?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán hiszek a horoszkópban, néha elolvasom, vagy van úgy hogy a körülöttem levõ emberek olvassák fel. Bevallom, esett meg már hogy igazat írt, de valahogy nem tudok hinni benne.
2009. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

elõzõ vagyok:

de ízlések és pofonok. Sokan vannak akik hisznek benne, lehet nekik van igazuk. Mit lehet tudni???

2009. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tom h csábítsd el de a diáknaptáramban vayg egy táblázat ami szerint az oroszlán lány szerelmi esélyei tökéletesek egy kos fiúval. Szerintem ha ez így adott akkor onnétól kezdve ugyanúgy működnek a dolgok mint rwendesen. azaz ugyanazok a csábítási szabályok érvényesek. Ezeknek nézz utána:D
2009. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
95%
Utolsó válaszadó: nem tudod, a szűz lányhoz mi illene? Hallottam olyat, hogy a bak. Ez igaz??? Mert az nagyon jó lenne. Bocsi az offért.
2009. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszerint a táblázat szerint szűz lányhoz: bika, rák, skorpió, bak és halak. Meg a vízöntő is jó, de az előbbiekkel tökéletes. A többivel annyira nem jön ki.:)
2009. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
79%
Én hiszek benne.
2009. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
90%
Én hiszek csak a napihoroszkópban nem. Szerintem ird be hogy a keresőbe hogy oroszlán és kos szerelem...vagy csábitás....stb vagy vannak asszem ilyen hóditó horoszkópok
2009. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Minimális kompromisszummal, tôkéletes kapcsolat egy oroszlán és kos párosítás! :-)
2009. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Én kos lány vagyok és tetszik egy oroszlán fiú. :)
2009. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Én abszolút hiszek a horoszkópban. Szerintem fontos ismerni horoszkópunk tulajdonságait, mert az segít önmagunk megismerésében, elfogadásában. Ha 1 olyan embert szemeltél ki aki kos, akkor legyél nyitottabb hozzá. A barátnőm is kos és ez a módszer nekem tökéletesen beválik. De olvasd el a kos tulajdonságait, és akkor tudsz ötletet gyártani. Hajrá és sok sikert.
2009. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!