Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jellembeli hasonlóságok...

Milyen jellembeli hasonlóságok vannak Bak és Vízöntő közt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 19:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Hivatalosan nem tudom. Anyukám vízöntő és pedig bak vagyok. Mindketten imádjuk a családunkat, bármit megtennénk értük. Szeretjük a munkánkat, szeretünk dolgozni. Erős jellemek vagyunk, küzdő típus, minden helyzetből talpra állunk. Még sorolhatnám...
2010. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Őszintén?

Szinte semmilyen.

A Bak üzleti dolgokkal nagyon szeret foglalkozni, és akár a randiját is lemondja, ha épp olyan alkalom van, ahol pénzt lehet "csiholni". A Vízöntő pont nem szeret anyagias dolgokkal foglalkozni, szabadszellemű, és inkább hagyja magát meghódítani vagy ő hódít, minthogy egy asztal mellett békésen dolgozgasson.

2010. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.Anyám vízöntő,én bak fiú vagyok.Nem férünk meg egy légtérben,folton üvöltözünk egymással.Engem idegesít az állandó feszültsége,pattogása,a női logikája...egy pillanat alatt fel tud bosszantani.Ő pedig túl hidegnek,keménynek és aggresszívnak tart engem.Érdekes,hogy más vízöntő nőkkel se jöttem ki még soha.20/F
2010. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem se sok. Hm. Mindkettő akaratos.

Más nagyon nem jut eszembe. A bak túl földhözragadt, fantáziátlan nekem...soha nem ért semmit ami nem teljesen konkrét és minden kötelezettséget magára vállal, amit nem kéne, aztán meg hisztizik miatta...Legalábbis a bakok, akiket ismerek, ilyenek. Ja és különös vonzódást táplálnak az olyanok iránt, akik tesznek rájuk magasról

2010. dec. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló


Én Bak vagyok mondjuk lehet különleges fajta, mert rám nem illenek azok a negatív jellemvonások, amiket itt felsorakoztatnak, nem szoktam idegeskedni egyáltalán, és földhözragadt sem vagyok, sőt...:D

Van jó pár vízöntő ismerősöm és sokakkal van közös vonásom, vagyis mindegyikkel el tudok beszélgetni, és nem idegesítjük egymást egyáltalán, szó szerint szeretnek engem ezek az emberek. mindenkinek megvannak a gyengéi, de amikor ezek az emberek velem vannak a figyelmetlenségüket(gyermeki), és enyhe haragjukat esetleg makacskodásukat leszámítva jó emberek(egyébként nem velem szemben ilyenek), megértőek, kedvesek, de azt tudom, hogy másokkal nem tudják olyan jól kontrollálni magukat, és akkor előjönnek a negatívumok. De például a vízöntőkre igaz az, hogy a pénzt nem tartják fontosnak a boldogság elérésben, én sem, pedig egy Bak pedig tipikus pénz és munkahajhász, legalábbis a leírások szerint...no mindegy nem regényt kell írni. :D


Én azt mondom neked, hogy ne vedd készpénznek a horoszkóp leírásokat, mert nagyon sokan rácáfolnak...magamat egyértelműen fel tudnám hozni példának, de szerintem sokan mások is így látják, érzik, tapasztalják. :P


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy párhuzam talán van, amit eddig tapasztaltam a vízöntő és bak nők között, az pedig egy bizonyos távolságtartás, óvatosság vagy ilyesmi. Ezen kívül még az önfejűség is stimmelt eddig.:D
2010. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ja és különös vonzódást táplálnak az olyanok iránt, akik tesznek rájuk magasról" - szentül igaz :D, tapasztaltam.


Nos a bakokról tudok a legtöbbet a fő jegyem melett, ugyanis vízöntő vagyok bak aszcendensel, és vagy 3 bak nővel jártam.

Ami hasonló a két jegyben, az az hogy ha el akarnak érni valamit azt elérik. Tántorithatatlanok, ha valamit a fejükbe vettek. Egyik sem érzelgős...és kb ennyi. A bak tényleg anayagias alapjáraton, hüvös és iszonyat szeret piszkálódni, harcolni. Általában pesszimista beállítoságúak, mindenben a rosszat veszik észre előbb.Szavahihető emberek. Komoly kiállásúak.

A vízöntő, sokkal felszabadultabb és lazább mint a merev bak. Szétszórt, szeleburdi néha, viszont sokkal nyitottabb és gyorsabb észjárású. Könnyen ismerkedő tipus. Kreatív.


A kettő találkozása nem túl szerencsés, mert a bak megpróbálja kisajátitani magának a a vízöntőt, az nem tűr sokáig.

2011. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!