Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő oroszlán aszcendense...

Nyilas nő oroszlán aszcendensel ki illik hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Bak szűz törpe aszcendensel.
2011. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ikrek, mint én :)
2011. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy igazi oroszlán, nyilakkal telelőve :DDD


Komolyra fordítva a szót: emlékezetem szerint ikrek, bika, oroszlán, ilyenek illenek. Vizes jegyek (halak, skorpió, rák) tuti nem.

A horoszkóp+asc az eddigi kapcsolataimban a megfigyeléseim szerint szinte mindegy, annyira kevés önmagában.

Mert a jellemet nemcsak e 2 dolog határozza meg, hanem más csillagállások és többek között a környezet hatásai is nagyon lényegesek!

Ebből a csillagállásokról az astro.com-ot javasolnám, ha németül vagy angolul tudsz, és ha lehetőleg percre pontosan tudod, mikor születtél. Ha a párod, társadról ugyanezt tudod, ott nagyon részletes elemzés a (lehetséges) kapcsolatokról.

Nálam+páromnál nagyon igazak az ott leírtak.

2011. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ikreknek tuti jó a nyilas... De már fordítva?! Az ikrek nagyon szívtelen tud lenni, előbb utóbb úgyis megbántja a nyilast keményen, és észre sem veszi. Csak mikor a nyilas inkább lép, na azt már észreveszi, aztán nyafog a visszafordításért.

Persze nagyon szórakoztató társaság az ikrek, szó se róla.

2011. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valakinek itt rosszak az emlékei az ikrekről?:)
2011. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, inkább rossznak mondanám az emlékeket. :) De amúgy ha mint barát, régi sulis társ nézem őket, akkor is megfigyelhető, hogy mind megbántott nagyon valamivel. És más nyilastól is hallottam már ugyanezt.

Persze mi meg nem vagyunk haragtartóak, nem is haragszom rájuk, meg ha belegondolok, a legbeszédesebb barátok. De társnak, akitől jólesik ha megért...úgy az ikrek nekem fájdalmasan rideg sajnos. :(

2011. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, Kedves 21.41.Én ikrek vagyok, és van annyi önkritikám, hogy ezt belássam.De nem minden így igaz.Pl én elég családcentrikus vagyok, ami nem általános az ikrek férfiaknál, és mégis.Lehet rideg vagyok, kalandozó, felületes, de ezek mellett vannak jó tulajdonságaim is.Az aszcendensem bika, ami eléggé hat rám, talán azért is vagyok nyugisabb.De szóse róla, sok nővel bántam úgy, amire nem vagyok büszke.

Csak látni kell magunkat kívülről........

2011. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vizöntő a tökéletes! Meg az oroszlán, de a vízöntővel világmegváltás! Nekem is nyilas és oroszlán asc és nő is vagyok :)
2011. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
uhh vízöntő volt az előző párom, és nem igazán jöttünk ki. A nagy szerelmem meg skorpió volt, és totálisan összetörte a szívem. A mostani bak, akit még annyira nem ismerek, de ő nagyon rámenős, ami elvileg rájuk nem vonatkozik. Lehet nem is illik hozzám senki sem :)
2011. febr. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!