Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden hónapban mind a 12...

Minden hónapban mind a 12 jegy egyaránt lehet valaki aszcendens?

Figyelt kérdés

Nem tudtam rendesen megfogalmazni röviden a kérdést, de itt akkor körülírom mit is szeretnék kérdezni.

Szóval, ha mondjuk valaki 1981 szeptember elején a szűz jegyében született, akkor a bolygók illetve a többi aszcendens-t befolyásoló dolog kijöhet mind a 12 jegyre?

Tehát, alakulhat úgy, hogy 12 fiatal, akik mind egymást követő napokon születtek, de mindannyian 1981 szeptemberében és még mind a szűz jegyében, azok teljesen más aszcendenssel bírnak? Vagy az aszcendens nem változik ilyen "hamar"?

Tudom, hogy akár egy perc is rengeteget számít, de ezt nem tudom normálisan értelmezni... Nem tudom, hogy milyen időközönként van váltás a jegyek között az aszcendenst illetően...

Sajnálom, hogy nem tudtam normálisabban feltenni a kérdésem, de valahogy nem jutottak eszembe megfelelőbb szavak a kifejtésére!


2011. febr. 14. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az Aszcendens kb. két óránként változik és a születési hely is befolyásolja.
2011. febr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az aszcendens 2 óránként változik, szóval egy érdekesebb esetben 12 fiatal születhet ugyanazon a napon de más aszcendenssel.
2011. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!