Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hol lehet kérdőasztrológiát...

Hol lehet kérdőasztrológiát vagy asztrológiát tanulni levelező szakon?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a 8 hónapos kisfiammal, így nehéz lenne megoldani az utazást.
2011. febr. 16. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén megmondjam: sehogy.

Az a baj az ilyen levelezős és miegyebes tanfolyamokkal, hogy semmit sem érsz velük. A komoly asztrológia (nem a tv-jósos hülyeségek, nem az, hogy melyik csillagjegyek illenek össze, és az egyéb baromságok csoportja) alapjainak és számításainak elsajátítása hosszú évekbe kerül. Kell hozzá némi csillagászat, vallástan, matematikai képesség.


Én azt mondom, ha csak kulimódon tanítanak meg, inkább ne tanuljam meg sehogy.

2011. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

én gyesen vagyok és én is ilyet tanulok az ELO-nál!

nagyon jó,és nagyon kedvező árú,rugalmas szóval csak ajánlani tudom!! www.elo.hu-n nézhetsz infót:-)

2011. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BlackSword ***** válasza:
Hát ma már az elo is elég hiteltelen lett... Mi jön még levelező társastánc tanfolyam???
2011. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

előzőnek,biztos nem tudod,de Magántanárod van a tanfolyam alatt,akivel állandó kapcsolatban állsz!! persze Ő javitja a házi feladatokat és pont olyan,mint akármelyik más tanár.

De ha fogalmad sincs róla,hogy működik,nem kéne egyből lehúzni..

2011. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 BlackSword ***** válasza:
0%
Tudom hogyan működik ez a rendszer... De szerintem kezd már szánalmas lenni... Szóval neked meg nem kéne beszólni...
2011. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
dehogynem,te nagy okos!! leírom a véleményem és kész,de ha ez téged zavar,ne olvasd el,mert csak butább leszel tőle..
2011. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kérlek benneteket, a kérdésre válaszoljatok, nem egymással civakodjatok, arra van más fórum is. Köszönöm
2011. febr. 27. 06:38
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
persze persze,csak gondoltam megírom a véleményem-de ez valakinek szúrja a szemét.Pedig a véleményekre voltál kíváncsi,ugye,,
2011. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BlackSword ***** válasza:
0%
Ez meg az én véleményem... Szóval legjobb esetben is döntetlen... Nagyokos!!!
2011. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is az ELO-t végeztem el, nem kell lenézni a tanfolyamot! Nagy a különbség egyes tanfolyamai közt(többet végeztem). Igazából ez a tanfolyam után már csak a meglévő ismeretek mélyíthetők el. Persze csak születési, azaz natális asztrológiát tanít, horárt, mundálist nem. És nem kéne a több éves képzéstől elájulni, kéthetente egy tanítási nap?... 1 füzet= kb.10óra tömör tanulás, ez kb. 4 heti aztrológiasuli(már ahol). (Mondjuk az első lecke könnyű), ha még a felhasznált irodalmát is elolvasod nem alapszintű lesz a tudás. Meg össze vannak szedve az anyagok és sűrítve, de érthetően. Nem tudsz így jegyzetelni órán. Kérdezni sem, mert hátráltatasz másokat. Itt kérdést lehet a tanárhoz feltenni+házik, van egy gyakorló horoszkóplapod saját adataiddal melyet egyedül csinálsz a tanfolyam végéig. Majd a tanár is megcsinálja és a végén összeasonlíthatod a sajátoddal. Híres személyiségek horoszkópjait is felhozza példának magyarázatoknál. Itt kivételesen nekem jobb volt egyedül otthon, megemészteni. Én ezt ajánlom elsőre(vagy megunod, vagy megszereted), és utána magántanárt. Az aztrológia sulik nem akkreditáltak. A tandíj drágább és rosszabb az oktatás.
2011. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!