Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányom marsa a 8. házban...

Lányom marsa a 8. házban rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Tud nekem valaki segíteni? Lányom 2009.11.29-én 7.23 perckor született. Sok helyen azt olvastam, hogy a 8. házas mars nem jelent jót. a frász kerülget. Ért valaki hozzá? előre is köszi
2011. febr. 27. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

idézem: " Gyakran életveszélyes helyzeteket vonz. Vonzódik a halálhoz, félelem nélkül megy bele életveszélyes szituációkba.

Harmonikus fényszög esetén: olyan tevékenységet kell végeznie, ahol a halál és az erőszak közelében lehet. Örökség lehetősége. Veszélyes helyzetekből való menekülés.

Diszharmonikus fényszögeknél: Veszteség, nehéz természetű élettárs. Esetleges műtét. Életveszélyes helyzetek."

Szerintem csak egy asztrológus tudná megmondani.

2011. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ránéztem a lányod horoszkópjára, szerintem nem olyan vészes a helyzet :) Bár elég bonyolult képlete van, azt meg kell hagyni :)

Igazából annyit jelenthet ez a 8. házas mars, hogy ha a pici lányod a fejébe vesz valamit, akkor ember legyen a talpán, aki el tudja téríteni őt attól, amit kitalált :) Ez szépen ellensúlyozza majd a nyilas aszcendensét szerintem, majd kérdés, melyik vnása kerül előtérbe :) Amit ő elhatároz, azt keresztül is viszi mindenáron. Lehet, hogy kicsit önző is lesz, az oroszlán miatt, nem tudom van-e tesója...megosztják egymással a játékaikat? Vagy van "hiszti" ilyenen? Nagyon határozott, önfejű lány lehet, akinek a hajmeresztő ötleteitől majd talán néhányszor ledobod a hajad :) De ne félj ettől a 8. házas Marstól, nem lesz baj :)

2011. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat. Céltudatos, az biztos, tőlem lehet kaszkadőr, vagy akármilyen hajmeresztő dolgot is csinálhat, csak más dologtól féltem. Mégegyszer köszi.

Az első válaszolónak: ha nem vagy jártas az asztrológiában és nem hiszel benne, ne fecséreld a "drága" idődet ennek a topiknak az olvasásával, inkább nézd a hozzád illő műsorokat a tévében. Pl. való világ vagy győzike show.

2011. febr. 28. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!