Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik horoszkóp...

Szerintetek melyik horoszkóp jegy a legjobb? Ha lehetne választanod, mi lennél leginkább?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
kos...és maradnék is az, mert az olyan menőő:Dxd
2011. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

én kos vagyok :)


22F

2011. márc. 4. 15:28
 3/24 anonim ***** válasza:

kos tényleg nem rossz, ezenkívül rák, bika és skorpió. ha oroszlán vagy, neked jó, ne de másnak? mondjuk ez a skorpiókra is igaz.


azért ne vegyétek halálosan komolyan a választ, ahogy a horoszkópot se :)

2011. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
skorpió, esetleg nyilas. most rák vagyok, de utálom mert egyáltalán nem illik rám (bár nem hiszek a horoszkópban, de akkor is).
2011. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
mérleg lennék leginkább,mert ők a legnormálisabbak. oroszlán vagyok, elég szar ez lenni, szinte bármire elcserélném
2011. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
skorpió mivel én is az vagyok
2011. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Halak vagyok, Oroszlán aszcendenssel, teljesen meg vagyok elégedve ezzel a kombóval:D
2011. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok és nem is akarok más jegyű lenni! :)


Mondjuk nem igazán ismerem a különböző jegyek tulajdonságait, de így is tudom, hogy a skorpió a leg szinpatikusabb számomra:)

2011. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, skorpió aszcendenssel. A halak magában elég szopás, de skorpióval együtt szerintem elég ütős személyiséget alkotnak. Ez most kicsit egoistán hangzott. Lényeg, a lényeg, ami hátránya van a halaknak (zárkózottság, érzékenység), azt a skorpió kiegyenlíti (erős akarat, magabiztosság).
2011. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kos vagyok Bika acival!Talpraesett és kemény nő!Nem cserélnék egyikkel sem.
2011. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!