Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő, szűz holddal,...

Ikrek nő, szűz holddal, valószínűleg szűz aszcendenssel (van rá 25% hogy oroszlán) Illik egy halak férfihoz, nyilas aszcendenssel és (valószínűleg) skorpió holddal?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, de mindenki(komolyan mindenki) ellenzi a kapcsolatot. Tudni kell még, hogy a barátomnak valószínűleg a jupiter a kosban állt. A neten számoltam ki.
2011. márc. 9. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed összeilletek.. ha nem akkor nem.
2011. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
szánalmas vagy. szerinted a kapcsolatokhoz meg a későbbi életedbe mi a franc köze van annak, hogy melyik hónap előtt 9 hónappal csináltak meg a szüleid? ezt a horoszkópot is azért találták ki hogy a hozzád hasonlókat betudják etetni. és ha a a net amit szetkönyvnek nézel azt írná h nem illetek egymáshoz ott is hagynád? szánalom. nemhiába kerülöm én a horoszkóp mániás bolond nőket
2011. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt a topicot nem neked találták ki:D
2011. márc. 9. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is marhaság ez az egész de az ijen megnyilvánulásokat kerülöm (mint te a bolond nőket).

Mert ennyi erővel minden bolygót nézhetnénk és abba belemarhulnánk. pl:A Szaturnusz, az s-342, a j-234, a zht6-225 belelógott.

2011. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy későn válaszolok és lehet már nem is aktuális, de a horoszkóp szerint ennél jobban nem is passzolhatnátok.Majd írd már meg, hogy így utólag h látod:D Van e alapja ennek vagy nincs:D
2012. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!