Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van-e olyan könyv, vagy más...

Van-e olyan könyv, vagy más forrás, amiből "szakavatott asztrológussá" fejleszthetem magam, vagy ehhez bizonyos iskolai képzés kell?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Még se értesz semmihez és nem érted a lényeget. Akkor tudnál vitatkozni, ha tanulnál asztrológiát. Így hogy dunsztod nincs semmiről, csak szajkózod a saját elképzelésedet
2011. ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Írd ide a születési adataidat, de csak ha pontos, akkor megírom neked, hogy milyennek látnak a körülötted élők. Hogyan viselkedel, milyen TÍPUSÚ társra vágysz és milyet hoz a sors. De erre nem vagy hajlandó, csak fújod itt a magadét. Ami linket betettél az egy marhaság
2011. ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

A Forer-hatás (más néven Barnum-hatás vagy a személyes megerősítés téveszméje)

Ezt csak az bizonyítja, hogy az emberek nem képesek önmagukhoz őszinték lenni.

2011. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tom Benko ***** válasza:
30%

Egyedi eset lenne, ebből ne lehet semmilyen következtetést levonni. Kérem a kérdéseimre a választ.

Egyébként pedig: 1979. 07. 01. Na, milyennek látnak? (De vigyázz, nagyon jól tudom ellenőrizni, tehát ne gyere nekem semmilyen általánossággal!) Nem mellékesen: Mi bizonyítja az asztrológia működőképességét?

A Forer-hatást például pont az asztrológusok aktívan ki is használják. Elkerülhető, ha fordított helyzetet idézünk elő: Körülírok mondjuk 10 embert, és határozd meg, mikor születhettek!

2011. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!