Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiai szempontból...

Asztrológiai szempontból taszítanom kellene a tűz jegyű embereket, mégis úgy vonzom őket, mint a mágnes? Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy melyik bolygóm hol áll:)

nap: szűz

aszcendens: skorpió

hold: bika

plutó, vénusz: skorpió

neptunusz, uránusz, szaturnusz:bak

merkúr:mérleg (1-2fok híján skorpió)

mars: szűz

jupiter:rák


2011. máj. 23. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne taszítanod? Tűz jegyben nem áll egy bolygód sem, ezt a minőséget nem nagyon tudod megélni, csak azokon az embereken keresztül, akik erősen tűz jegyűek. :) Ezért vonzod őket :)
2011. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi hülyeséggel tényleg taszítanod kellene az embereket. Ezt én sem értem...
2011. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
26%
az hogy ez a nagy csillagjóslás is ugyanolyan üzletszérűlég elkövetett csalás, mint ami a parlamentben megy...
2011. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Ascendens elég meghatározó, és a Skorpió egyik ura a Mars, ami igencsak tüzes energiákkal rendelkezik. A Plútó nemkülönben. Ha a skorpió Plútód Ascendensen áll, akkor kb. gondolatban 'emeld négyzetre' ezt a hatást.

Ha a Mars (mint egyik születésuralkodód) a Szűzben együtt áll a Nappal, az szintén tüzesebbé tehet egy személyiséget.

Szóval sok-sok elem utalhat rá, hogy hol és milyen formában van jelen benned tüzesebb minőség.

De az egyik előttem szóló sem írt rosszat: ha tűz jegyben nincs bolygód, keresed azokat, akiken keresztül megélheted ezt a minőséget.

2011. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszolóknak:)
2011. máj. 25. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!