Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mire jó a deszcendens? Esetleg...

Mire jó a deszcendens? Esetleg van még valami a csillagjegy, aszcendens, deszcendens után jellemzők?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az aszcendens néha előtérben van a csillagjegy mellett (ha jól tudom?!), de a deszcendensről csak annyit tudok hogy azt kell megismerni?! Kifejtené valaki ezt nekem, köszönöm
2011. máj. 27. 15:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
Deszcendensnek azt a jegyet nevezzük, amelyikben a hetedik ház csúcsa található. Az aszcendens önmagunk felismerését jelképezi, a deszcendens pedig ezzel szemben áll, és a másik, a Te felismerését szimbolizálja. A kettő együtt a horoszkóp ún. kapcsolat-tengelye, amely megmutatja, milyen a viszony az Én (aszcendens) és a Te (deszcendens) között.
2011. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszönöm előre is, nagyon sokat olvastam neten ezek után, de még mindig nem tudom értelmezni, hogy is van ez amit írtál kedves hozzászóló :(
2011. máj. 27. 15:56
 3/20 anonim ***** válasza:

a deszcendens tulajdonképpen másodfokú aszcendens, ez is meghatározza valamilyen szinten a személyiséget, de nem annyira mint az aszcendens. meghatározó még a születési horoszkópodban a holdad. például én méreg vagyok, oroszlán aszcendennsel, és a holdam a vízöntőben van. a vízöntő nem úgy vonatkozik rám ilyen esetben, mintha vízöntő is lennék, hanem van külön olyan jellemzés, hogy például felsorolják: Nap a mérlegben, hold a vízöntőben... satöbbi satöbbi. tehát a kettő kombinációja leadott jellemzés fog rád illeni. (rám igaz is amúgy amit ott olvastam)


ha meg tudod mondani, hogy a születési horoszkópodban melyik jegyben volt a hold, leírom a jellemzést, ha érdekel . amúgy Grant Lewi - Megjósolják a csillagok könyvéből fogom neked leírni

2011. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi előre is, mindjárt leírom, viszont a deszcendens után akkor már nincs semmi? szóval ez a 3 jellemez minket?
2011. máj. 27. 15:59
 5/20 A kérdező kommentje:
Hold a halakban van
2011. máj. 27. 16:03
 6/20 anonim ***** válasza:
csak ez a 3 jah, nincs több. de a deszcendent inkább a párkapcsolatra vonatkozik, a 7. ház a párkapcsolat háza. tehát életed Ő-je olyan csillagjegyű lehet mint ami a 7. házad jegye, vagy az aszcendense lehet az. muternak a 7es házánál a mérleg van, fater aszcendense mérleg
2011. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
és mi a csillagjegyed, a napod? az is kell hozzá, hogy le tudjam írni
2011. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ééértem, szóval azzal jön ki a legjobban
2011. máj. 27. 16:06
 9/20 A kérdező kommentje:

csillagjegy: skorpió

aszcendens: bak

deszcendens: rák

2011. máj. 27. 16:11
 10/20 anonim ***** válasza:

Nap a skorpióban - Hold a halakban:

Intellektuális alkat vagy, legyen szó akár tudományos, művészeti, vagy bármilyen más tevékenységről, amely ugyan hírnevet nem, de megbecsülést annál inkább biztosít. -*egyes fényszögek esetében:- kreatív irodalmi képességek.-* Más fényszögek esetében:- erős tudományos hajlam. Minden esetben ahhoz a kritikus és értő közönséghez tartozol, amelyik nélkül a művészet és a tudomány haszontalan és értelmetlen lenne. Érzékeny vagy, jók a megérzéseid, megkülönböztetett tiszteletet érzel mind az emberek, mint pedig a művészeti tevékenységek iránt. Ösztönösen felismered az igazi dolgokat. Ez időnként túl szigorú bírálóvá tehet, különösen *egyes fényszögek esetében. Átlátsz az embereken, talán jobban is, mint ahogyan ezt ők szeretnék, és a pillantásodban gyaníthatóan akkor is ott van a szemrehányás, ha nem szólsz egyetlen szót sem. Éreztetni tudod nemtetszésedet, mivel született színész vagy, és pontosan tudod, hogy mennyi mindent elárul egy vállrándítás, egy gesztus, az arcmimika, a csend vagy, az üres tekintet.

Romantikus vagy, jó a képzelőerőd, és ha egy társaságban nem érzed jól magad, úgy magadba tudsz zárkózni, hogy kirobbantani sem lehetne onnan. Ugyancsak hajlamos vagy a lehangoltságra, a kétségbeesésre, és a reményvesztettségre, amely -*egyes fényszögek esetében- valódi veszélyt jelenthet a lelki békédre. Élethűen el tudod képzelni a világon megtörténhető legrosszabb dolgokat, rettegsz tőlük, sőt át is éled mindazokat a lelki kínokat, amelyek a tényleges bekövetkezésükkel járnának együtt. Ezt a képzelőerőt hasznosan alkalmazhatnád kreatív tevékenységekben, és igencsak sikeressé tehetne a filmgyártásban vagy az irodalomban. Ám, ha hagyod, hogy csak álmodozásban, szerelmi kalandban vagy egye elképzelt lelki fájdalom drámai átélésében öltsön testet, akkor mindössze boldogtalanná és idegessé tesz.

-*egyes fényszögekkel: - az idegeid problémát okozhatnak, ezért szükséged van arra, hogy a szellemi és az érzelmi energiáid levezetésére hasznos megoldást találjál, mert különben felemésztenek.

-*egyes fényszögekkel:- szerelmi kalandok - zűrzavaros, és gyakran változók - bonyolítják az életed.

-*egyes fényszögekkel:- a lehetséges gazdagság anyagi biztonságot jelent.

2011. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!