Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kedves Nő társaim, milyennek...

Kedves Nő társaim, milyennek jellemeznétek a Skorpió pasikat?

Figyelt kérdés

Milyen volt, vagy jelenleg milyen a vele való kapcsolatotok? Mi benne a szép és mi az ami nehézséget okoz? Csillagjegyeteket is leírhatjátok:)

Köszi


2011. máj. 28. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó humorú és alattomos. Soha nem felejt, (de) rendkívül érzékeny a női rezdülésekre. Csak nyugodt természetű vagy acél idegező nőknek való.
2011. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én F vagyok, de a legjobb barátom skorpió. Rideg, zárkózott, megközelíthetetlen, kiismerhetetlen, képtelen engedni a hülyeségeiből, de okos, művelt, szeretetreméltó, művészlélek. Fontosabb, amit elhallgat, mint amit kimond. Nehéz vele, de jó srác.
2011. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Makacs,csőlátó,szorongó,szexmániás,és mindben van valami fura. Fura hobbi,szokás,valami szokatlan. Nekem nem jön be,mert skorpió nő vagyok,eltérő furcsaságokkal. Szerintem két skorpió nincs egyforma,csak főbb vonásaikban(makacs,zárkózott,szorongó,akaratos,büszke,távolságtartó):)
2011. máj. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A skorpió haveromnál a szexmánia tény:-).
2011. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azt hiszem alapjában véve nagyon hasonlóan látjuk őket.

2011. jún. 3. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!