Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegy oroszlán...

Halak csillagjegy oroszlán aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Mit lehet róla tudni? A kettő kábé ellentéte egymásnak ,nem?
2011. máj. 30. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Hát kábé pont az ellentéte. A halak pikkelyesek, az oroszlánnak meg nagy a sörénye, ráadásul az oroszlán szavannán él ahol nincs a halaknak víz, vagy ha van is, az elpárolog a hallal együtt és akkor már csak halszálka lesz.


Ebből jó dolog nem sülhet ki, az tuti.

2011. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. :D Hát igen, ráadásul illik is rám mindkettő. Ha nem gond, csak saját magamról tudok írni ezügyben.

Szóval egyrészt lelkileg érzékeny vagyok, néha úgy érzem, az én eszméim nem ebbe a világba valók, sokan nem fogadják el a gondolkodásmódomat, pedig én is egy egyszerű ember vagyok. Olyan eszmékre gondolok, mint pl segítenünk kell más embereknek, és attól, hogy egy rossz ember volt, még mások lehetnek jók. Vagy olyan, mint hogy az élet azért van, hogy tapasztaljunk, hogy tökéletesedjünk, és mindenkinek megtanítja azt az élet, amire szüksége van, hogy tökéletesedhessen, nem kell másokat erőltetni, pl mint a szüleim, akik rámerőltettek mindig mindent, a legapróbb, jelentéktelenebb dolgokat is, csak hogy az legyen, amit ők akarnak. Én ennek nem vagyok híve, a húgomnál is azt mondom, hogy irányítsa úgy az életét, ahogy neki tetszik, ez az ő életútja. Maximum tanácsokat adhatunk. De ez miatt hülyének tartanak.

Másrészről pedig imádok pörögni, bulizni, a barátnőimmel lenni, harcias vagyok, lázadó, hirtelenharagú, és mindig cselekvésre kész: ha valamit elhatározok, de persze csak gyors és alapos átfontolás után (erre is képes vagyok és általában jól döntök :D), szóval ha megvan a cél, akkor azonnal nekilátok és mindent megteszek, ezért mindent el is érek az életben, amit szeretnék. Akaratos vagyok, erősnek látnak, néha kissé érzéketlennek is. Az Oroszlán jegy az, amit az emberek belőlem látnak. A Halak jegy pedig, az ami legbelül van. Sokan nem tudják, milyen érzékeny vagyok, hogy mennyire érzékenyen reagálok le mindent, egy úton elütött cicát is képes vagyok órákig siratni legbelül. Szeretem ha segíthetek, ha egy hajléktalannak adhatok egy kis aprót, büszkének érzem magam, de egyben nagyon fáj az emberek kegyetlensége, ahogy egymással bánnak az emberek. Én nem ilyen világot szeretnék, és emiatt kissé kilógok a többi ember közül, ezt már többször tapasztaltam. Nekem nem az anyagias világ a világ, hanem érzem azt, ami efelett áll, és ez foglalkoztat, nem az, hogy most épp lejárt-e a mosógép vagy sem pl. Engem a lelkek érdekelnek, a saját életutam, illetve másoké, a lelki tanulás, a sors stb.

Egyébként meg ha elolvasod az oroszlán külső jellemzését, rám lehet ismerni. :D Hosszú, dús, bozontos haj, anyám mindig azt mondta "oroszlánsörény" (míg el nem kezdtem vasalni), hansúlyos áll stb., nagyon illik rám.

Szerintem ezek tipikusan a két csillagjegy keverékére illenek, sokat olvasgattam már erről. :) Pedig alapbólé nem is hiszek az azstrológiában, de ezúttal mégis bejött.

2011. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár mindketten szeretik a társasági életet, valahogy mégsem egymással beszélgetnek ezeken az összejöveteleken. Ösztönösen érzik, hogy a tűz és a víz nem sokáig fér meg békességben. Ha mégis egymásra találnak, az többnyire a barátaik mesterkedésének köszönhető, vagy annak, hogy az Oroszlánt elbűvöli a Halak kedvessége, odaadása. Hű alattvalóként kezeli ugyan, de cserébe mindent megad neki (abban a reményben, hogy így megússza az örökös lelkizést). A Halakat is lenyűgözi az Oroszlán nagyvonalúsága, gondoskodása. Nem is fukarkodik a kedveskedéssel, dicsérettel, s mindig megtalálja a módját, hogy párja hiúságát legyezgesse. A veszekedés előbb-utóbb azért tör ki, mert a Halak nem akar hű alattvalóként viselkedni, akinek mindig azt kell tennie, amit a ház ura (úrnője) éppen kitalál. Ezerszer megfogadják, hogy szakítanak, többször szét is költöznek, aztán kezdik elölről. A békülést többnyire a Halak kezdi, és az Oroszlán nem tud neki ellenállni.
2011. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Leírtál engem tulajdonképpen 😂 és igen, én is Halak vagyok, és igen, Oroszlán aszcendenssel
2020. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!