Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi és Szűz nő...

Oroszlán férfi és Szűz nő összeillik?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyunk együtt, 2 és fél éve együtt is élünk csak kíváncsi vagyok ez átmeneti-e
2011. jún. 1. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
ha már ennyi ideje együtt vagytok és te olvasnád ezt a kérdést, mit válaszolnál rá? na, akkor az a válasz...
2011. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
3 év már nem átmeneti. De természetesen semmi sem tart örökké.
2011. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ti vagytok az élő bizonyítéka annak, hogy működhet ez a kapcsolat:)


A magam részéről szűzként elmondom a véleményemet a kedves orroszlánokról. Volt egy srác oroszlán..az elején nem érdekelt, de ő nyomult nagyon, minden idiótaságot kitalált csakhogy mondhasson valamit, ami bevallom nagyon imponált. Amikor éppen én voltam a kiszemelt udvarias, előzékeny, lovagias volt. Állandóan bókokkal halmozott el (ez is nagyon imponált..:D)De amikor nagyon nem adtam be a derekam, csak évekkel később gondolkodtam el mi lenne, ha... de akkora már vérszemet kapott és eléggé csúnya bosszút állt. Ősszeségében azt gondolom az én esetemben nem működött volna, mert uralkodott volna feledtem (amit nagyon nem viselek el) állandóan az ember nyomában van.Ha arra az időre visszagondolok, akkor még mindig azt mondom a lovagias viselkedés és a bókok Nagyon imponálnak...szóval kb. ezt gondolom..:D

2011. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!