Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen párosítás a Mérleg Nő...

Milyen párosítás a Mérleg Nő Skorpió aszcendenssel? Van itt olyan aki egy kicsit is ért hozzá, és nem az internetről válaszolna nekem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 11:32
 1/3 anonim válasza:

Mire gondolsz? Én skorpió vagyok mérleg aszcendenssel... Nálam ez egyénenként változó. A Jelenlegi párom vízöntő és hát ez a két jegy annyira, sőt egyáltalán nem passzol.. Viszont a mérleg aszcendensem miatt elég jól megvagyunk. Hozzáteszem, nála jön ki inkább ez az oldalam. Amúgy szerintem ez jó, mert az egyik jegy elég domináns (skorpió) a mérleg pedig kicsit finomítja a jellemvonásokat. Szerintem fordítva ugyanez.. :) Remélem tudtam segíteni!

Szép napot!

2011. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én vagyok így :)

Saját tapasztalatot írok nemtudom mennyire érdekel.. nagyon sok idő volt mire kezelni tudtam a forrófejűségemet, támadós vagyok, a szavakkal.. Megtanultam túllépni viszont a mérleg miatti állandó " ne mondd ki amit máshogy gondolsz mert csak baj, vita lesz belőle" - felvállalom már a véleményemet és kiállok érte, és tudok hűvös maradni a környezetemmel kevés embert engedek közel.

Nem vagyok annyira közvetlen, sokak azért is beszélnek velem/jönnek oda hozzám mert azt mondják, van egy fajta kisugárzásom de nagyon tetszik nekik hogy titokzatos, férfiak nő egyaránt!

A mérleg jegy miatt beszédes vagyok, de a skorpió miatt megválogatom az embereket magam körül és sajnos néha előtör a skorpió féle birtoklási vágyam, ez nagyon rossz! De segít a bizonytalanság/döntésképtelenségben. És bevállalósabbá tesz, nem húzódsz vissza csak mert szokatlan valami. Fegyelmet is ad, hogy ne add fel, mert a mérleg kicsit lusta, megélünk mi a jég hátán is :D

2012. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó párosítás :)
2014. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!