Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze egy...

Mennyire illik össze egy halak (lány) és egy szűz (fiú)? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
18/L 18/F
2011. aug. 6. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Az előző pasim szűz volt, én pedig halak vagyok.

Egész jól kijöttünk egymással, de azért voltak kisebb-nagyobb gondok. Ami leginkább zavart az az volt, hogy folyamatosan a nyakamon lógott, számon kért, nem adott nekem szabad teret, holott igényem van arra, hogy időnként el legyek a saját kis világomban, egyedül. Folyamatosan a kedvemben akart járni, ami alapvetően aranyos és jó dolog, de hosszútávon fárasztó; megfosztott egyfajta függetlenségtől is. Jól esik időnként ezt-azt megcsinálni, és nem nézni, hogy csinálja más helyettem. És őszintén bevallom: sokszor tett meg olyat, amit NEM kértem, aztán visszakaptam, hogy "bezzeg én megtettem érted" és társai.

Féltékeny volt, és nagyon érzékeny, nekem pedig sokszor nyers a modorom, ebből is fakadtak veszekedések.

Szóval 8 hónap után szakítás lett a vége.


Ezek az én tapasztalataim, de ne erre alapozd a kapcsolatod, mert ez egyáltalán nem csillagjegy függvénye. :)

17/L

2011. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nagyon összeillenek :)
2011. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
8%

szerintem meg te vagy a hülye!az ember személyisége,hogy kedves,szorgalmas,lusta,ragaszkodó..nem csillag jegyek alapján döl el,hanem a neveltetés,valószinüleg igen alacsony az EQ-tok ha azthiszitek csillag jegyek dötik el ki-kihez illik,ez egy nagy hülyeség a karma meg az összes faxsággal eggyüt,h egy ember keves,megértő az nem annak köszönheti hogy xy csillag jegybe születtet hanem annak aki felnevelte és igazgatta az élet útján...

szeretnék még a kérdés feltevőjének is gratulálni..

mert én párt nem a csillag jegye alapján választunk

egyébkt még kitérnék a 17/lány válaszára igaz ez nem nagyon tartoi ide...a fiút teljesen megértem h ragaaszkodik,hissz eggyüt jártok,ha neked kell a fügettlenség,akkor gordolj bele menni fog a házasság?

mert ott elkötelezed magad,em mondhatod azt a férjednek:

hmm drágám kell nekem a fügettlenség elmegyek néhány fickóval pár napra...pá...

SZERETNÉK GRATULÁLNI MINDENINEK!

CSAK ÍGY TOVÁBB!

HA MAGÁNYON AKARJÁTOK LEÉLNI AZ ÉLETETEKET KÖVESSÉTEK AZ E FAJTA BABONÁKAT MEG SZORJATOK SÓT MAGAOK MÖGÉ!

2011. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
MÉG ANNYIT F/17
2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

már ne is haragudj de mi sem hisszük azt h csillagjegy alapján dől majd el csupán véletlen kérdésbe láttunk ilyet és gondoltuk kiírjuk, egyáltalán nem hiszek benne de attól még írhatnak dolgokat ha meg nem tetszik minek nézed meg írogatsz itt másoknak hülyeségeket.


ja és aki meg úgy gondolja hogy kell neki a függetlenség, az az ő saját véleménye nem a te dolgod ennyi :)


ja és biztos az a fiú vagy akit már 800 lány lapátra tett és most itt éled ki magad.

2011. aug. 8. 01:39
 6/10 anonim válasza:

leírom ide neked nem szégyellem még 1 barátnőm se volt,de azért hogy 3 hetet járjunk aztán szakítsunk és aztán egymást szapuljuk a másik mögött nem kérek,egy barátság sokkal fontosabb olykor mint egy szerelem,és nemhiába mondják egy barátság életre szól,nekem van nem is egy lány barátom,jókat szoktunk suliba beszélgetni,meg este ha lightos volt a nap elmegyünk szórakozni barátaimmal,attól még jól érezheted magad egyy lánnyal hogy nem jártok...

de mint említettem a mai világ és a média csak mind lejebb sodorja az embert mind érzelmileg mind morálisan


csak itt leveledree vissza térve ha nem hiszel az ilyenekbe minek kérdezed meg?

ha jófej gyereket szedtél össze,akivel ízlésetek megegyezik stb... akkor teljesen felesleges ilyen szempontokat figyelembe venni,ha bukót szedel össze születhetett ő bármien csillagjegyben nem jöttök majd ki

én igazából azon akadtam ki eggyik válaszoló hogy a szüzek hülyék....szóval ha én is ebben a csillagjegyben születtem volna hülye lennék?



egyébként nem vagyok köcsög =)

2011. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát mi már lassan 2 éve vagyunk együtt úgyhogy nincs semmi gond :) nem tudom csak úgy kiírtuk :D amiket olvastam eddig h szűz meg halak jól összeillenek stb az igaz de én sem hiszem h a csillagjegy miatt...


még csak 17 éves vagy szóval a barátok még bőven változhatnak ezt majd megtudod

2011. aug. 8. 15:55
 8/10 anonim válasza:
na akkor ha már 2 éve vagytok együtt akkor nincs probléma,ha addig kibítátok tovább is fog menni :)
2011. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A halak álmodozó, kedves, a szűz pedig kétlábbal a földön jár. Két ellentét minden téren, de mint tudjuk, az ellentétek vonzák egymást.:D;) Nekem a barátom szűz én pedig halak vagyok, néha veszekszünk, de szerintem ez a legösszeillőbb páros.


Egyébként olyna idegesítőek azok akik ide olyat írnak, hogy nem a horoszkóp alapján...stb. nyilván te sem és mások sem a horoszkóp alapján döntik el, de kíváncsiságból, meg hogy a lelkünk tudja ezt, szükségünk van arra h a horoszkóp is igazolja h oké vagy nemoké a kapcsolatunk. De tudjuk közben h természetesen nem ez a fontos.

2011. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A húgom halak, a férjem szűz (én bika vagyok).

Nem hiszek az egészben, de néha egész jó kis egyezéseket találni. :) Persze kizárólag utólag :)


Nekem nem tűnnek annyira különbözőnek.

Mindkettő nagyon érzelmes, érzékeny, sértődékeny, hisztis és folyton mehetnékjük van (találkozzunk vele, menjünk ide, csináljuk ezt, azt stb...)

Azért van ellentét is: A szüzem folyton nyaggat, hogy már megint kupi van, a halam meg egy őskáoszban él. És kölcsönösen nem bírnák elviselni egymást hosszú távon :)


Kedves 17F - Hagyd meg a lányoknak azt az örömöt, hogy egy kis horoszkóp-butasággal szórakoztassák magukat. Ne keresd az ilyen témákat, és akkor téged sem fog idegesíteni. És hidd el, simán találsz olyan lányt, akinek nem az lesz az első dolga, hogy beskatulyáz a szülinapod alapján. :)

Apropo, Te semmi olyat nem csinálsz, ami mások szerint hülyeség, vagy értelmetlen időpocsékolás? (A kérdés költői. Az én párom a horoszkópnál már csak a focit, a horgászást és a gyakorikérdéseket tartja értelmetlenebbnek :P)

2011. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!