Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik hisznek a horoszkópban,...

Akik hisznek a horoszkópban, azok megmagyaráznák ezt?

Figyelt kérdés

Nos, nyilas vagyok és el kell ismernem, hogy igaz rám rengeteg dolog a leírásból, de csak elméleti szinten, a gyakorlatban más valósul meg. Egyébként szinte alig-alig jön be 1-1 előrejelzés. Régebben azzal kísérleteztem, hogy nap végén olvastam el az aznapi horoszkópot és nem sokszor jött be 100-ból 9.


Egyébként meg miért írják állandóan, hogy "új pozícióba kerül a munkahelyén", mi van ha valaki már nyugdíjas vagy tanuló? Egyáltalán kinek írják a horoszkópokat? 30-40 éveseknek?


2011. aug. 7. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A hülyeséget nem kell magyarázni.
2011. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

19:29


Ezért voltam kíváncsi, hogy megpróbálják-e elmagyarázni, ne rontsd el a játékom.

2011. aug. 7. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
mert nem az újságok napi horoszkóp rovatát kéne alapul venni. az csak egy általános hülyeség, sőt, én láttam már olyat, mert direkt figyeltem, hogy egyik nap x.re írták ugyanazt, amit másnap a másik horoszkópra...szó szerint tökugyanaz a szöveg volt.
2011. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én mindig a nők lapja ezotériát veszem vagy idén kijött az írónőnek,(asztrológusnőnek) saját horoszkópos éves könyve na ezek tuti jók nekem mindig bejönnek.

mondjuk kicsit lazábban szoktam venni a munkahelyet mert ha mondjuk valaki nyugdíjas és csak a ház körül foglalkozik akkor lehet hogy akkor mikor ezt írják a háztartásban mondjuk a mami helyett csinál valamit,így a sulisoknál is valaki más dolgát csinálod otthon.

2011. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert nem az újságok napi horoszkóp rovatát kéne alapul venni. az csak egy általános hülyeség, sőt, én láttam már olyat, mert direkt figyeltem, hogy egyik nap x.re írták ugyanazt, amit másnap a másik horoszkópra...szó szerint tökugyanaz a szöveg volt.
2011. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amiket az újságokban és az interneten találsz azok csak szórakozásra valók, nem mondhatni őket igaznak. Viszont ha elmész egy asztrológushoz, aki valóban ért hozzá, ő a képleted alapján tuti, hogy olyan dolgokat fog mondani, amin Te magad is le fogsz döbbenni, hogy ugyan honnan tudja mindezt. Például nekem megmondta, hogy vegetáriánus vagyok, húzok a keleti misztikum felé, sőt még azt is, hogy valószínűleg magas, szőke, vékony vagyok. És soha életünkben nem találkoztunk, nem ismert. Szóval az egyéni horoszkóp az nagyon pontos...
2011. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy van aki ezeket elhiszi, ezeket csak égitestek, gravitáció által összefogott anyaghalmazok. Hogy lehet ezeknek köze Náncsi néni hátfájásához?..
2011. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát jól meg magyarázták.
2011. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az hogy mi fog történni veled, az hülyeség. Mármint az olyan horoszkópok. De amik jellemeznek azokban van némi igazság. Nem mindenkire igazak de általánosságban.
2011. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!