Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi és szűz lány kapcsol...

Kos férfi és szűz lány kapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 01:25
 1/10 anonim válasza:
100%
A Kos túlságosan tüzes, a hűvös Szűz számára, aki nagyon is visszafogott partnere különböző elképzeléseivel szemben. A Kos nagyon hiú, s a Szűz éles nyelvű bírálatai miszlikre szabdalják önérzetét. Hosszú távon feltehetően, hogy egymás idegeire mennek. Ez az a tipikus kapcsolat, ahol mindennapos vita van abból, hogy a másik levette-e a cipőjét, hol nyomta meg a fogkrémet, vagy melyik irányból görgeti a WC-papírt. Valószínűleg a Kos lesz az, aki egy idő után csak azért sem veszi le, csak azért is rossz helyen nyomja, csak azért is rossz irányból görgeti, sőt, sáros lábbal járkál stb... Miközben azon kesereg, hogy párja miért a takarításban, és miért nem az ágyban éli ki energiáit. Talán az lenne a legjobb, ha mosolyogva elkerülnék egymást!
2011. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem hiszek az ilyesmiben,de van benne igazság...
2011. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
53%
én minden ilyesmiben hiszek, de a felesleges kérdéseket nem szeretem... kedves kérdező, haragudj meg rám ezért, de kérlek tanuld meg használni a keresőt ... nagyon sok oldal foglalkozik ezzel a témával, ahol hozzáértők is vannak.
2011. aug. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szűz lány vagyok, de nem hiszem, hogy problémás lenne mindaz, amit az első mond, mert vannak ilyen szüzek, meg olyan szüzek. én nem vagyok rendszerető, vagyis inkább az elméleti meg szellemi síkon szeretem a rendet, a valóságban meg tiszta káosz az egész hálószobám. a többi része igaz, de istenkém, ha egy férfi kos, hát tanuljon meg megbirkózni a kritikával. szerintem izgalmas párosítás lenne, de én szeretem is a rizikót.
2011. aug. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szűz lányoknak nem ajánlom a kosokat.tapasztalatlanul ne mássz bele egy ilyen kapcsolatba. még oldalba döf a szarvával miközben meghág.

szal csak óvatosan.:)

2011. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tudok egy ilyet, :D nagyanyámék: 48 éves házasság, imádták egymást!!
2011. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Én Bak vagyok, ami szintén Föld jegy, mint a Szűz, de egyszerűen ki nem állhatom a Kosokat.

Akárhánnyal találkoztam mind szörnyű nagyhangú, erőszakos, agresszív, hisztis idióta volt.

Senki nem tud úgy őrjöngeni, mint egy Kos.

A volt barátom Kos volt, és egyszerűen egy agresszív barom.

Olyan piti dolgokon pöccent be, amit más észre sem vesz.

Mondjuk, hogy kilöttyent a kávé.

Más ember letörli és kész, ő meg ba.zd megelt, ordított, mint egy háborodott.

Nem köszönt neki a szomszéd, azt mondta -megjegyzem a szomszéd nő volt-, hogy "Marikának szét kéne verni a fejét!"

A legtöbb Kos erőszakos, ahogy tapasztaltam.

Én nagyon nem szeretem őket.

2011. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ez attól függ milyen típusú a kos férfi és a szűz nő.

1. Ha a kos férfi az a tipikus domináns típus, akkor a pattogó, rendezkedő szűz csaj kikészíti. De ha a szűz csaj az a csendesebb, rendszerező, logikus gondolkodó, akkor az meg unalmas lehet neki...

2. Ha a kos pasi gyenge típus és igényli az irányítást, ami ritkán szokott megvalósulni...akkor talán kijönnek..

2011. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted tényleg csak ezen múlik, hogy összeilletek?

Nekem Jézus Krisztus a csillagjegyem.

2011. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem faun lesz belőle. :)
2011. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!