Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy, maximum kétszemélyes...

Egy, maximum kétszemélyes bunkert szeretnék ásni 2012-re. Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Tizenhét éves fiú vagyok, a kértünkben szeretném megcsinálni. Ki is néztem egy helyet fennt a kertben, mivel dombon van, egy nagy farakás mellett. Ásó a rendelkezésemre áll, a föld viszonylag kemény, de meg sok időn van. A célom, hogy még a tél beállta előtt a felét kiássam, és majd nyáron fejezem be. A legfőbb gond, hogy mivel rakjam ki a belsejét, hogy majd később ne dőljön ránk? (a tesómmal leszek)
2011. aug. 16. 22:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Amikor a papám medencét ásott, ő csempét használt.
2011. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Hát, szerintem a legjobb, ha most ölöd meg magad. Amúgy ha igaz amit a média mond (nem a maják) akkor egy bunker nem fog megvédeni.
2011. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
csinálj deszka lapokat és oszlopokkal támaszd alá
2011. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Valami fa zsalu kéne, nem?
2011. aug. 16. 23:08
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha dombon van, akkor áshatsz neki egy vízszintes kijáratot is, és később használhatnátok garázsnak. ...Persze csak ha elmarad a világvége.
2011. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen-igen.
2011. aug. 16. 23:09
 7/26 x) ***** válasza:
Amúgy ha eljön a világvége akkor valószínűleg maga a Föld is megsemmisül. Ergo tök mindegy hol vagy, véged lesz. :) Ha meg mégis megvéd a bunker, mivel nem lesz aki élelmet termeljen, vagy árusítson előbb-utóbb éhen haltok. És mivel a világmegsemmisülés nem 2 perc alatt fog történni és ketten lesztek elfogy az oxigénetek még mielőtt vége lenne az egésznek. :) de ha mindenképpen kell valami akkor építtess atombunkert.
2011. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem úgy, a domb tetejére gondoltam, a domb emelkedőke van vagy 100 m.
2011. aug. 16. 23:11
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Írj privátot 404-nek, hogy hozza el vidéki hajas barátját, ő megcsinálja a fejszélyével és lehet fizetni húsban is :D
2011. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azért csak óvatosan, mert ha egy kiadós eső megáztatja, elég nagy súlya lesz annak a földtömegnek, össze ne roppantsa a zsaludat!
2011. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!