Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyek a kettős személyiségek...

Melyek a kettős személyiségek horoszkópba?

Figyelt kérdés
olvastam hogy az ikrek,halak,rák,vizöntő gyakran kettős személyiség.igaz ez?
2011. aug. 30. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem inkább sokoldalú, vagy ellentmondásos személyiség.Ha kettős személyiség, akkor skizofrén:)

Az Ikrek, Halak állítólag ilyen különös jellemek.

2011. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én ikrek vagyok :)
2011. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én pedig halak vagyok,nagy részben flegmatikus és melankolikus de van bennem negyed részben kolerikus is(de szangvinikus a legkevesebb ,nem is számítom) tényleg nagyon ellentmondásos vagyok.viszont tudom hogy az én jegyem nagyon érzékeny,de van hogy ha például jön valaki felém a problémáival akkor nem érdekel nem tud meghatni egyszerűen nem megy,máskor meg együtt sírunk , vagy ő sír a vállamon.Van mikor szivesen vezetnék másokat megmondanám mit csináljanak dolgokat és van hogy csak távolról figyelem az egészet hogy mások hogy próbálják megoldani a dolgokat segítségem nélkül valahogy így értettem a kérdést

köszönöm a válaszokat :))

2011. aug. 30. 13:19
 4/7 anonim válasza:
2. vagyok. az öcsém is halak és a nagymamám is ikrek. jó kis család :O
2011. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nálunk nincs több halak :D igaz sokkal gyakrabban előfordul hogy megbántanak
2011. aug. 30. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha a kettős jegyekre gondolsz, azok az Ikrek, Szűz, Nyilas és Halak. Az ezekben a jegyekben levő bolygóknak változékonyak a hatásaik.

Mint már többször leírtam, a napjegy csak egy tényezője a horoszkópnak és még ha fontos tényezője is, kizárólak ennek ismeretében nem lehet senkit jellemezni.

2011. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ikrek és halak - ábrázolásnál is kettő van belőle:) és én ikrek vagyok, halak aszcendensselXDD á, megvagyunk mi, jól magunkkal:)))
2011. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!