Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Előfordult, már olyan veletek,...

Előfordult, már olyan veletek, hogy vmilyen nagy fordulatot vett a sorsotok? Akár jó, akár rossz irányban (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire tartozik ide, de írjátok le légyszives, erről kell írnom angol esszét. :D és msot semmi ötletem nincs..:D
2011. szept. 28. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
igen 1 hete még elvoltam jegyezve készültünk az esküvőre próbáltunk összehozni egy babát és néztük a lakást ahol együtt fogunk élni, most pedig külön vagyunk szakítottunk itthon lakom folytatom a taulást.
2011. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többször is. Tiszta girbe-gurba. Ez vmi családi örökség - vagy ökörség? lehet.
2011. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen nekem is egy elég jó életem volt,aztán minden megváltozott hirtelen és azóta csak a kudarc ér az éle minden területén és nem értem hogy miért kapom ezt.és a legrosszabb hogy ebből nincs kiút...
2011. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együtt érzek,nekem is rossz fordulatot vett az életem és azóta csak stagnál és stagnál és stagnál és várok valami jót, egy nagy szerencsét,ami megváltoztat mindent,de sehogy sem jön.Na most kidepiztem magam.
2011. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!