Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen párt alkothatnak?

Milyen párt alkothatnak?

Figyelt kérdés
Kos rák aszcendenssel (lány) bika oroszlán aszcendenssel (fiú).
2011. okt. 27. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ezek nem csillagjegy függő dolgok.
2011. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem erre mondják, hogy titánok harca. Két ilyen jellem nem iazán párkapcsolatra, inkább barátira teremtetett :)
2011. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bika fiú vagyok, volt egy 2 éves kapcsolatom egy kos lánnyal. Hát nem konfliktusmentes kapcsolat, mert mindkettő igen makacs jellem, amelyből adódóan jó kis veszekedések keletkezhetnek, hosszútávon a kos lány nagyon beleszerethet a bikába, számára édes ez a civakodás, és lenyűgözi a bika tekintélyt parancsoló nyugalma, határozottsága, és amikor "a kosnál elgurul a gyógyszer" a bika helyre tudja tenni.

Viszont a bikának könnyen az agyára mehet az állandó feszültség, szeretjük a nyugalmat magunk körül. Nálam legalábbis így volt! :)

2011. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most így utólag visszaolvasva, kicsit negatívnak jöhet le a véleményem nem akartalak megbántani vele, ez nálunk így volt. A horoszkóp csak egy iránymutató, nem kell készpénznek venni; No meg ott a rák aszcendensed ami szépen ellensúlyba tarthat, ez egyik ha nem a "legjobb" jegy egyébként véleményem szerint
2011. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, másfél éve vagyunk együtt és még nem volt különösebb problémánk 1-2 duzzogáson kívül, de azokat is meg tudtuk beszélni. Csak kíváncsi voltam, hogy másnak van-e hasonló tapasztalata.
2011. nov. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!