Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nő bak és férfi kos, összeillő...

Nő bak és férfi kos, összeillő páros-e ez?

Figyelt kérdés
Mi jellemző a kapcsolatra?
2011. nov. 17. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
semmi ne ez alapján gondolkodj...amúgy elvileg jónak számít...
2011. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hehe, akkor ezek szerint minden párosítás jó, de azért köszi ! :)
2011. nov. 17. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert a bakot idegesíti a kos akaratossága, és nagyon könnyű megbántani. Én kos vagyok, bár nem az a tipikus, de van egy bak barátnőm, aki így 8 év után már nem bőgi el magát otthon, ha valamit kicsit nem úgy mondok, ahogy ő megálmodta. A sógorom is kos, az anyósom bak, elég könnyen fel tudjuk idegesíteni, pedig nem akarjuk, ráadásul utána még szomorú is. Hiába mondjuk neki, hogy finom az ebéd (mert finom), elkezd velünk kötözködni, hogy nem lett olyan jó, de együk meg (=ne beszéljünk). Ha beteg, és mondjuk neki, hogy menjen orvoshoz, akkor is velünk veszekszik, hogy ne idegesítsük már fel, épp pihenne. Tulajdonképpen bármit mondunk neki, valahogy nem éri el a célját. Bak párom nem volt, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Persze minden ember más, és csúnya dolog horoszkóp alapján kategorizálni, úgyhogy teszteld le, hogy összeilletek-e, aztán majd kiderül! :) 24/L
2011. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akik a Bak nőket hosszútávon el tudják viselni, azokat szentté kellene avatni szerintem. Szűz vagyok Mérleg aszcendenssel, tehát szerintem mondhatjuk azt, hogy van érzékem "diplomatikusan elevickélni" a viták elől. :-) Ennek ellenére Bak kedvesemmel háromszor is meg kell, hogy gondoljam, mit és hogyan mondok, sőt először végiggondolom, hogy azt, amit mondani készülök, miképpen lehet másképpen értelmezni, kiforgatni, hogyan lehet rajta megsértődni. A Bak uralkodó bolygója a Szaturnusz, a Nagy Balszerencse... azt hiszem, hogy ezzel mindent el is mondtam... :-)

A dolog jó oldala, hogy ha viszont a magad oldalára tudsz állítani egy Bakot, a forgószél sem söpri el mellőled, legyen szó barátról vagy párról.

2011. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én imádom a bak nőket :)

Vízöntő srác ..

2011. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!