Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Péntek 13-án születtem, és...

Péntek 13-án születtem, és ráadásul skorpió vagyok! Help Me!?

Figyelt kérdés

azt mondják,ez elég szerencsétlen párosítás,namármost,tényleg nem nagyon van szerencsém,hát az életben még csak csak,de a szerelemben...:"(. egy darabig nem hittem benne,h tényleg ez miatt van,de most már kezdem,tényleg balszerencsés vagyok:/ . nem is az,h viszonzatlan szerelmet érzek,hanem egyszerűen nem találtam még senkit aki tetszene,próbáltam így direktbe párt találni,de az nem sült el jól. ezért el is mentem egy bizonyos személyhez,jóshoz vagy mi,aki ezek alapján valami ilyesmit mondott,:


"ilyen szerencsétlen párosítása esetén nem kell,nem is lehet keresni,az csak betoppan váratlanul, véletlenül,és magával fog ragadni,le fog bénítani,és jönnek a pillangók .,akkor jön majd amikor a legkevésbé számítok rá,véletlen szerencsének fogom köszönni,olyasvalaki lesz,aki szerencsét hoz nekem a sok balszerencse között,valami hihetetlen különös személy,és tudni fogom ,hogy Ő az...és végül hogy a szerencse a kulcs, mindig keressem a szerencsét,mert csak az győzi le a balszerencsét,életben szerelemben egyaránt,Ő lesz a tökéletes társ..."


de mikor??? én már nagyon várom,h rám találjon a szerelem.Hogyan értelmeznétek ezt a szöveget?


2012. jan. 31. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod van az agynak egy olyan tulajdonsága, hogy amit te elhiszel, azt ő úgy abban a formában elfogadja. Ha te azt hiszed hogy szerencsétlen vagy, akkor azt ő elfogja fogni annak. Ez a placebó-hatás. Tehát ha te ilyen dolgokat képes vagy elhinni, hogy a péntek 13 az egy szerencsétlen nap, meg hogy te skorpió vagy és hogy nem lesz soha szerelmed, akkor nem is lesz. Mert te ezt elfogadtad magadban. Nyisd ki a szemed és nézz szét a világban. A világ nem így működik, a szerelem és a szeretet nem ilyen. Van két ember, tetszenek egymásnak, egymásba szeretnek. Lehet az egyik horoszkópja mittomén bögöly, a másiké meg légycsapó. Az ilyen dolgokkal mint a horoszkóp csak elfolytod a vágyaidat, van egy jó pasi, tetszik neked, te meg lehet hogy nem mersz kezdeményezni mer ilyen olyan horoszkópja van. Baromság. Nem szabad ilyen dolgokba hinni, mert racionális alapja NINCS. A jósokról pedig annyit, hogy ők olyanok mint a politikusok. Az elkeseredett emberek reményein híznak meg anyagilag. Próbálj a saját énedre hallgatni. Egyébként a szöveg amit írt teljesen evidens, általába a nagy szerelmek ilyenek, szerelem első látásra. Remélem nem kért érte pénzt? :) Amúgy meg azért mert még nem találtál magadnak párt, nem jelenti hogy szerencsétlen vagy. Hány éves vagy? Ne erőltesd ha nem érzed úgy, majd jön magától, csak maradj nyitott az emberek felé.
2012. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én skorpió vagyok és imádom
2012. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így vagy jól, ahogy vagy. Numerológiailag a Skorpió jegyéhez a 8. számot soroljuk, mert a 8. jegy az állatövön. A 13-as szám gyakorlatilag a 4-es számnak felel meg, aminek a 8 a többszöröse, így jó az egymásra rezgésük. Mindkettő az alapokat, az alaposságot jelenti. Ilyennek kell lennie a párodnak is, akit te el tudsz fogadni. Talán még nem találkoztál az igazival, de ez nem jelenti azt, hogy nem is fogsz.

szeretettel: Németh Ági asztrológus

2012. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

sztem ez a horoszkópozás értelmetlen. én iker vagyok, de az ikrek annyiban jellemez engem, hogy kíváncsi vagyok. na és? semmi más nem hasonlít rám. olasgatok néha horoszkópot, mind hiába, sosem úgy teljesül, ahogy az meg van írva. tényleg engem nem jellemez a horoszkópom, se az a nemurológiai számom (vagy mi az... nekem a 9.-es... hát valahogy kb 20% én vagyok). talán a kínai horoszkópom az ami hasonlít rám (60%ban). szerintem ostobaság ilyeneken törni az agyadat... képzeld csak el... (most keverem a kínai és a normális horoszkópot, mert mindenkinek kettő van): több bivaly-iker párosítás van, és amennyi van annak kb talán a 40%a jellemizi őket, de eltérően. mert eközött a jegy között nincs túl jelentős hasonlóság.


az én véleményem még az, hogy nem létezik szerencsés és szerencsétlen ember. amikor életemben először lett barátom,akkor azt mondtam én vaok a világ legnagyobb szerencsés szerencsétlene, mert tény, hogy balfék vagyok, de lett barátom... na az is borzalmas volt... fúj :D. így hát egy ideig (rövid ideig 2 hónapig) undorodtam a szerelemtől, és most sem az élet célom, de láttam egy videót, ahol egy ovis kislány elmndja a szerelmi történetét, és hgoy milyen igaz a szeretetük... hiányzik nekem is, hgy nincs aki magához ölel, elfeküdhetek rajta, akivel nevethetek, aki a haverom, de megcsókol, de mindezek előtt elogad. jó maradjunka valóságnál... ilyen pasival soha életemben nem találkztam, és kezdem kétségbe vonni a létezését. egyetlen barátom volt, de vele nem annyira bírtam. szegény szerencsétlen volt, semmi önállóság sem volt benne. fúj... visszagondolva utálkozok, belegondolok tapasztalat, hogy ilyet mégegyszer nem követhetek el :D



am mennyi idős vagy? ha +20 de 27 alatt, akkor zstem az még nem gond...am a bátyámnak 18 évesen lett bnője és 24 éves korában szakítottak. sokáig jártak, és nagyon a földhöz vágta... szal én azt tudom javasolni, hogy legyen egy jó pár társad, élvezd az életet, a szerelem csak le korlátoz. tudom milyen enhéz a magánnyal élni, de szerintem egy két pofon és úgy leszel vele, hogy "oké kell, de megélek én nélküle is-egy ideig". :)

2012. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!