Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » X: Skorpió, Szűz aszcendenssel...

X: Skorpió, Szűz aszcendenssel Y: Kos, Nyilas aszcendenssel Ez így milyen, együtt?

Figyelt kérdés

Robbanóelegy vagy lehet kellemes? :D


X holdjegye Vízöntőben, Y holdjegye pedig Kosban.


2012. febr. 12. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nem függ a horoszkóptól, együtt kell élni és kiderül, én is ezzel szaroztam régen aztán most együtt van 5 éve egy földhöz ragadt realista komoly bak és egy tüzes lángoló kalandozó skorpió, legalábbis ennek kéne lennie....aztán sehol semmi, tökéletes pár vagyunk gyereket várva.
2012. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát...egyikőtök sem lehet visszahúzódó, félénk...és introveltált az biztos! :) de szerintem asztrológust kérdezz meg:) igy nehéz:)
2012. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a horoszkópon múlik. De azért kíváncsi fajta vagyok, hátha esetleg valaki agyrémet hoz ki belőle. :D
2012. febr. 12. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!