Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek NYILAS férfi...

Szerintetek NYILAS férfi -SKORPIÓ nő összeillik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

Alapvetően nem. A jólelkű nyilast könnyen kihasználhatja az önző skorpió.

De megkéne nézni a részletes horoszkópot, hátha van valami reményteljes közös. Amitől például nem kifejezetten nyilas lesz a nyilas, és finomodik a skorpió.


Vénusz és Mars bolygók hogy vannak?

2012. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bocsi valamiért nem engedi a linket,pedig van még 2,keress rá a keresőben asztrológiánál,h nyilas férfi skorpió nő és ott van még 1,2 ilyen kérdés
2012. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Én skorpió vagyok és azt kell, hogy mondjam sajnos, nem illenek össze. Nagyon nem. Se szerelem, se munka terén nem. Nekem több nyilassal is volt dolgom és szerintem nagyon lusta emberek.

De én pl a halakkal meg a rákokkal sem jövök ki túl jól, pedig őket írják hozzám. Ezzel szemben akikkel szinte mindig nagyon jól megértjük egymást akár munkában, akár magánéletben az a: bak, bika, szűz.

2012. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 zsolti810113 válasza:
47%
A skorpiónak üzenem, hogy a bakokkal nem lehet nem kijönni. Kitartó, értelmes és barátságos az összes bak akit ismerek, rólam nem is beszélve! :)
2012. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sheriffkoma válasza:
73%
Csak a normális nő és a normális férfi illik össze. A többiek csak szenvednek. Ilyen marhaságot, hogy a kéztávolságra lévő dolgok nem számítanak, de a fényévekre lévők csillagok igen. Elgondolkoztatok már, hogy mekkora is az isten állatkertje?
2012. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 CcAaSs válasza:

7-eske!

Ha szerinted csak a normálisak, akkor szinte bizonyos, hogy tovább kell gyakorolnod a kérdésed szerinti cselekvést!

2012. febr. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szüleimre stimm, 15 évig voltak házasok
2012. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!!
2012. febr. 23. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!