Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik ó egyiptomi horoszkóp?...

Létezik ó egyiptomi horoszkóp? Ha igen akkor az enyém micsoda?

Figyelt kérdés
Születési dátumom:1999.05.22
2012. febr. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt találtam:

[link]

2012. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Minden ember harmonetes cuccokat linkel DDDDDDDDDD.


Aztán meg csodálkoznak, hogy porfára esés van, mert mindenki egy forrás értekezik. Más esetleg, aki nem csak harmonotes forrással rendelkezik?

2012. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért,mert onnan van,attól még lehet jó.

De én tudok valamit: ahelyett,hogy a szádat jártatod,segítsTte a kérdezőnek,jó?

Amúgy ő a horoszkópjára volt kíváncsi,ami a linkben benne van,nem értem mi a gondod. De mondom,küldj Te,de lehetőleg olyat,amiben más horoszkóp jön ki a kérdezőnek,nehogy véletlenül is jó legyen az,amit én küldtem :)

2012. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találtam egy másikat,ami nem harmonetes,és jééééééééé,itt is Anubisz a horoszkópja. Hihetetlen.........

Jellemzésed:

Anubisz


Történet:

Anubisz, a halál és a túlvilági élet istene felügyelte a mumifikáló ceremóniát. Figyelte az elhalálozókat, megvizsgálta a lelküket, és védelmet, békét ajánlott nekik.



Jellem:

Egy kissé paradox egyéniség vagy. Magányra vágysz, ugyanakkor szenvedélyesen keresed a társaságot. Rejtélyes vagy, tele titkokkal, inkább az árnyékot kedveled, mint a fényt, inkább maradsz névtelen, mint válsz híressé, ez diszkréciód titka. Rendkívüli érzékenység jellemez, és mindenáron lojális maradsz, magaddal és másokkal is őszinte vagy. Igazi idealista, tele túláradó érzelmekkel, aki számos csalódást szenved el életében, de ezeknek nem marad semmilyen hatásuk. A szenvedések gyakran kihozzák depressziós hajlamodat, de képes vagy uralkodni bizonytalanságodon, és egyedül is megtalálod a megoldást problémáidra.

Természettől fogva tehetséged van az emberekhez, a tanításhoz, a gyógyászathoz, főleg a pszichológiához, köszönhetően a tudat alatti világ megértésének.


Elnézést kérdező,de nagyon feltudom húzni maga az ilyen kötekedőkön,akik bár segíteni nem tudnak,de azért nem állják meg,hogy a segítő szándékú emberbe bele ne kössenek

2012. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az utolsónak. :-)


Tényleg vonatkoznak rám az alábbi állítások,és az egyiptomi istenek közül Anubisz a kedvencem.De amúgy a mi Istenünkben hiszek.

2012. febr. 23. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!