Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő (aszcendense...

Skorpió nő (aszcendense vízöntő) és Ikrek férfi párosításról mit tudtok? Esetleg személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ikrek férfiről amúgysem tudok semmit, úgyhogy arról is jöhetnek tapasztalatok.:)

2012. febr. 26. 03:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem hasonlítható össze,én skorpió nő vagyok, és van két Ikrek fiú tesóm már mindketten felnőttek-legaébbis korban.Hát minden nőt előre sajnálok, akik velük akarnak majd együtt élni,rettenetesen önfejűek és akaratosak, és nem túl ragaszkódóak az élet semmilyen területén, a felelősség szót meg szerintem nem is ismerik. Dolgozni tudnak és akarnak, de csak ha önmaguk főnökei lehetnek.


Nem elijeszteni akartalak,biztos másnak jobb tapasztalatai is vannak, de az én Ikrek tesóim bizony ilyenek.

2012. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Skorpió vagyok, barátom Ikrek, és nagyon jól megértjük egymást.
2012. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamiben biztos vagyok. Ha párosítod őket egymással, gyerekük lesz, szal óvatosan.
2012. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen egymásnak valók!!! Komolyan! Megérdemlik egymást típusú páros szokott lenni.
2012. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Skorpió "napjegy" és ikrek aszcendens mellett mondhatom, hogy akikkel eddig a legbensőségesebb viszonyt ki tudtam alakítani, azok leginkább ikrek csillagjegyűek voltak. Furcsa, hogy a legtöbb forrás a felszínességet hangsúlyozza az ikrekkel kapcsolatban, pedig szerintem ez jellemző rájuk a legkevésbé.

Ikrek férfi az én ismeretségi körömből: tájékozott, szellemes, szenvedélyes, reggeltől másnap délig egyfolytában lehet vele beszélgetni, érdeklődő, toleráns, empatikus.

2012. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!