Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió csillagjegyű pasit...

Skorpió csillagjegyű pasit mivel lehet elcsábítani, ha a nő is Skorpió?

Figyelt kérdés
Nagyon kifinomult a pasi, intelligens, ínyenc és különc is. Ugyanakkor domináns (bár a nő is eléggé, mint általában a skorpiók)...

2012. febr. 28. 13:03
1 2
 1/14 lila nyuszi válasza:
Ugyanazzal, mint a többi pasit... :D
2012. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Istenem, semmi összefüggés nincs a horoszkóp meg az emberek jelleme között értsétek már meg. Én pl Rák vagyok de egyetlen "rákra jellemző" tulajdonságom sincs. Ne a horoszkóp alapján próbálj meg a kedvében járni hanem vedd a fáradtságot és ismerd meg a pasidat.
2012. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ránk jellemző! :) A leírás nagyon illik ránk, mindkettőnkre, ami ezt a csillagjegyet jellemzi. Van aki azt mondja, hogy ezek ilyen általánosságok, de nem, mert egyik másik csillagjegy leírása se illik ennyire, csak ez az egy! :)
2012. febr. 28. 13:10
 4/14 anonim válasza:

én skorpió vagyok, amit felsoroltál a kérdésben az mind igaz rám.

16/F

2012. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok LOL :D

Ez annyi, hogy vagy hiszel benne, vagy nem. Én nem azt mondom, hogy erre alapozom az életem, de meglepődtem, amikor elolvastam a jellemzéseket, hogy mennyi minden benne van, ami igaz mindkettőnkre! Kíváncsiságból el szoktam olvasni, mert nem szokott hülyeségeket írni.

Írjon már valaki konkrét példát légyszi! Akinek a pasija skorpió és a kérdésre válaszoljatok, nem az a kérdés, hogy hiszel-e a horoszkópban, vagy sem!

2012. febr. 28. 13:18
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Ez inverz projekció, bármit írna a "skorpió" szó alá az újság (vagy bárhol olvastad) azt ráhúznád a barátod jellemére. Elég csak arra gondolni, hogy két forrás mennyire mást tud írni, akkor igazából hogy döntöd el kinek hiszel? De még logikusabban: szerinted mi hatása van annak az ember jellemére, hogy a Föld épp hol volt a Nap körül amikor az illető született?
2012. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

ma 13:39


esetleg az egyensúlyérzetedet befolyásolhatja XDXD

2012. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jól van, látok hiperintelligens itt mindenki, bár szánalom ez az egész ország, nem is értem, hogy minek pazaroltam az időben ilyen csőcselék népségre, látszik, hogy csökkent az agyi kapacitásotok, de azért köszi! :)
2012. febr. 28. 19:55
 9/14 A kérdező kommentje:
látom*
2012. febr. 28. 19:55
 10/14 anonim válasza:

Joga van hinni bármiben a kérdezőnek. Mint ahogy joga van nem hinni bárkinek bármiről is legyen szó...


Nem tudom, Kérdező, két azonos jegy ritkán jön ki hosszú távon, az aszcendensedet kéne megvizsgálni, meg övét is.

2012. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!