Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi és oroszlán nő. Jó...

Rák férfi és oroszlán nő. Jó vagy rossz párosítás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 06:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Túl jó a rák az oroszlánnak, egy idő után unalmas. De sok minden mástól is függ.
2012. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Elég szánalmasok az ilyen emberek,akik csillagjegy alapján válogatnak párt maguknak.Lelki és szellemi toprongyok mind.
2012. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Tapasztalataim szerint pocsék párosítás. /oroszlán nő
2012. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mi köze van a csillagjegyének a személyiségéhez? Durva, hogy a 21. században valaki még ennyire hiszékeny.
2012. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
09:51??!! ez nem hiszékenység kérdése! van aki hisz benne, van aki nem. ennyi, nem kell túlragozni
2012. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"ez nem hiszékenység kérdése! van aki hisz benne, van aki nem. " Te elolvastad mit írtál miután leírtad? :D :D:D:D:Dd
2012. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Rossz. Fejtegessem is?


Az oroszlán tudat alatt olyan férfira vágyik, aki olyan igazán férfias férfi, ha érted mire gondolok. Aki rámenős, jó dumás, bókol, dícsér, testalkatilag is számára a tökéletes és ezzel tisztában van. Aki ha nem tudja azt oroszlán nőt meghódítani elsőre, akkor nem sírva fakad, hanem magabiztosan újra dönget... Gazdag és inkább ajándékokkal szédíti el. Ilyesmi.

A kis romantikus rákból hamar elege lesz... Kár is próbálkozni.

2012. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Vicces az utolsó válaszoló.Ezért nem hiszek a horoszkópokban.

Rák vagyok, jártam oroszlán lánnyal és gyakorlatilag élni nem hagyott engem, éjfélkor is hívogatott satöbbi.

Már az elején kiábrándultam belőle de elég nehéz volt végleg szakítani vele...

2012. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A víz és tűz nem illik össze, mivel a rák "eloltja" az oroszlán tüzességét. Az oroszlánhoz tűz illetve levegő jegyűek illenek :) Lényeg, hogy a párja temperamentumos, örök mozgó, küzdő lélek legyen :)
2012. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem rég jöttem össze a sráccal. Én olyan vagyok, hogy nem szeretek senkit megfojtani egy kapcsolatban, inkább attól félek, hogy én fulladok meg benne. A személyiségünkkel sincs baj, mert egy hullámhosszon vagyunk. Az unalmasságtól egy kicsit félek, de megpróbálok tenni az ellen, hogy ne legyen unalmas. Azért köszönöm mindenkinek a válaszát.
2012. márc. 5. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!