Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen csillagjegy...

Szerintetek milyen csillagjegyu ferfi illik a bika nohoz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 17:33
 1/7 anonim válasza:

Én a skorpiókkal nem jöttem ki, több is volt akivel volt kapcsolatom, de nem igazán voltak jók.

Most egy halakkal boldogítjuk egymást, ez nagyon jónak tűnik, így 1,5 év után is.

2012. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2012. márc. 21. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
elvileg a szűz a legjobban.
2012. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bak,szűz,skorpió
2012. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a skorpió illik legjobban, nekem is bika a jegyem, páromé pedig skorpió, és nagyon jól megvagyunk. :) A skorpión kívűl illik még a rák, halak, bak, szűz, és a bika is ideális. :)
2012. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek
2012. ápr. 7. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
skoprióval azt mondják hogy vagy nagy rossz és elviselhetetlen a kapcsolat,vagy pedig tökéletes.de amúgy ne ez alapján válasszál párt ha lehet:)mert ez nem csak a napjegytől függ,az asztrológia ennél jóval össze tettebb dolog.
2012. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!