Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most akkor mi a csillagjegyem?...

Most akkor mi a csillagjegyem? Szuz vagy Merleg?

Figyelt kérdés
Szeptember 23-an szulettem.Pont a hatar. Ezt egyes helyeken (internet;ujsagok) meg Szuznek, mas helyeken mar a Merleg elso napjanak irjak. Most akkor mi vagyok?

2012. ápr. 22. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom , mind a kettőből van benned !
2012. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem te szűz jegyhez tartozol,mivel 24-től már mérleg
2012. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a 2ő van benned ja ám.
2012. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Five Star ***** válasza:
Ha mondasz egy pontos születési dátumot (év, hónap, nap, óra:perc), akkor megmondom neked, hogy épp akkor hol állt a Nap, szóval ha érdekel, meg tudom mondani a Nap-jegyed. De amúgy asztrológiailag tényleg ez egy átmeneti helyzet, ilyenkor mindkettőt figyelembe szokták venni, bár azért kicsit erősebb azért az, ahol a Nap állt :)
2012. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szuletesi evem 1986.

nem tudom hatha ez az info is segit :)

2012. ápr. 23. 08:59
 6/8 Five Star ***** válasza:
1986. szeptember 23-án a Nap reggel 9:47kor lépett át a Szűzből a Mérlegbe. Szóval ha azelőtt születtél, akkor Szűz vagy, ha azután, Mérleg.
2012. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
hŰúúúú 1986...szerencsétlen évjárat, akkor volt a Csernobil,szóval az is lehet h szűz vagy,és a fejed helyén meg egy mérleg van,mindenesetre ha ez igaz,akkor szűz is maradsz örökre!:P
2012. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most megnevettettel, kedves elozo.

:) koszi

2012. ápr. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!