Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lány mérleg aszcendenssel?...

Bak lány mérleg aszcendenssel? (14/L)

Figyelt kérdés
Erre mit mondtok?

2012. ápr. 29. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Erre? Talán annyit, hogy nekem 24 cm hosszú a hajam, és WU2-vel mosom minden nap este, mert reggelenként hajfixálót használok és nem szeretek lefeküdni aludni tapadós hajjal.
2012. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kérek hülye válaszokat! Légyszíves a továbbiakban a normál emberek válaszoljanak!
2012. ápr. 29. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, milyen választ vársz. Semmit sem jelent kinek mi a horoszkópja, az aszcendense, milyen állásban voltam a bolygók amikor a világra jött.
2012. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Kérlek ne haragudj, de amilyen a kérdés, olyan a válasz. Mit lehetne mondani egy 14 éves lánynak egy ilyen tirpák kérésre, amiből nem lehet érteni, hogy mit akar megtudni? Mondjuk mire vársz? Esetleg egy 41 éves pedofil, mérleg férfira bak aszcendenssel? Vagy csak annyit akarsz megtudni, hogy ez a csillagállás milyen mértékben határozza meg a személyiségedet? Egyszerű a válasz! Abból, hogy egy normális kérdést sem tudsz felvenni a korod tekintetében, szem előtt tartva, hogy egy okkult tudományág alapján akarod meghatározni önmagad egyértelműen kitűnik: egy hu lye pi csa vagy.
2012. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A #4-es tökéletesen kifejezte a gondolataimat.
2012. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha mérleg az aszcendense akkor biztos dagadt.
2012. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon gáz szerintem. Ultragáz. Én a helyedbe ki sem mennék az utcára. A bakok amúgy is négykézláb járnak, kaparják a földet, és fújtatnak, meg mekegnek. Olyan pasit keress aki elnézést akar tőled kérni, az tuti udvarlás a bakoknál.
2012. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!