Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a párosításról? Én (lány) Bak napállás, Ikrek aszcendens, Mérleg hold Ő (férfi) Vízöntő napállás, Ikrek aszcendens, Kos hold

Figyelt kérdés

Milyen lenne egy párkapcsolat? Mit mutat meg az asztrológia ebben az esetben? Mennyire illünk össze?

Lehetőleg olyanok jelentkezését és válaszát várom akik tényeg hisznek az asztrológiában és a horoszkópban nem szeretnék negatív válaszokat vagy sablont hogy nem ez a döntő..A kérdésemre szeretnék optimális választ kapni :) Ha asztrológus vagy az mégjobb...:)Minden választ felpontozok!!:)


2012. máj. 11. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Aki annyira hülye, hogy ettől fógg, hogy szeret-e valakit vagy nem, annak nem való pár.
2012. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az ember úgy áll hozzá, hogy a horoszkóp fogja megmondani, akkor minden lesz az a kapcsolat, csak nem komoly.
2012. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen én is tudom hogy nem ez a döntő szempont! De kiváncsi lennék a horoszkóp vonatkozásaira is ezért tettem fel a kérdést!!!
2012. máj. 11. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár én nem hiszek abban,hogy a horoszkópunk határozza meg,hogy milyen horoszkópú pár illik hozzánk,de ha téged ez érdekel akkor el kéne olvasni a horoszkóp jellemzőit,és képet kapni róla.

Nos,a kedvedért utána olvastam.A két horoszkóp jellemzése szerint a BAk nő és a mérleg férfi nem illik egymáshoz.

2012. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 19:37-es válaszoló!

Sajnos nem olvastad el rendesen a kérdést...

Ő vízöntő én pedig Bak:)

2012. máj. 11. 19:34
 6/11 A kérdező kommentje:
vagyis 19:27-es...
2012. máj. 11. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:

19.27-es vagyok.

Bocsi,de akkor érthetetlen volt számomra amit kiírtál mert nekem az jött le,hogy

Te (lány) BAK ikrek aszcendens

Ő férfi MÉRLEG ..

bezavart a sok hold,napállás kos minden...

2012. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen...Talán ez lehetett a zavaró hogy én nemcsak a sima napállást írtam ki (ez az amikor megszületsz hónap és nap) hanem az aszcendenst is (ami azt jelent hogy hány órakkor) és a holdállást is:) De ez mellett még van a többi bolygó is és abból lehet teljesen kihozni egy asztrológiai horoszkóp elemzést:)
2012. máj. 11. 19:45
 9/11 anonim válasza:
Figyelj, ha ez alapján próbálsz megítélni egy párkapcsolatot, vagy választani párt, akkor nagyon sajnálom azt, akivel összejösz.
2012. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a horoszkóp egy fa*ság. rengeteg csillagkép van, erre kiválasztottak néhányat és ostoba jelentésekkel töltötték meg.
2012. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!